KONTROVERZNÉ maniere mladej celebrity! NEUVERITEĽNÉ, čo predviedla v reštaurácii

undefined
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images/Hitoshi Nishimura
2024-03-31 19:00:00 |

Millie Bobby Brown, hviezda seriálu vyvolalaStranger Things, vyvolala diskusiu o etikete v reštaurácii. Priznala totiž jeden svoj dosť kontroverzný zvyk, ktorý má.

Millie Bobby Brown, 20-ročná herečka, šokovala svojich fanúšikov. Pre podcast Table Manners priznala, že má veľmi málo trpezlivosti, pokiaľ ide o čakanie na jedlo v reštaurácii. „Vieš, čo neznášam, keď čakám na objednávku naozaj dlho,“ uvádza portál Tyla.com.

„Už som si pozerala jedálny lístok v aute cestou do reštaurácie a keď čašník povedal: 'Donesieme vám vaše nápoje, a potom sa vrátime späť'. Povedala som: 'Nie, nie, nie, stojte tu, objednáme si to celé. Uľahčí vám to život'," dodala herečka.

Britská hviezda, ktorá minulý rok oznámila zasnúbenie s hereckým kolegom a modelom Jakeom Bongiovim, navyše dodala, že nič ju neprivedie k šialenstvu viac, ako keď čašníci nečakajú na platbu s odovzdaním účtu.

"Čakáte na účet, viete, koľko máte zaplatiť, ale čašník vám povie, že sa potom vráti a príde o pol hodinu neskôr?" vysvetlila. "Povedal som mu teda: "Dovoľte mi, aby som vám práve teraz zaplatila. Musím ísť totiž na prechádzku, "

Pobúrení poslucháči

Jej priznanie spôsobilo medzi poslucháčmi podcastov značný rozruch, pričom niektorí označili mladú herečku za „neslušnú“. „Každý, na koho sa sťažujete, je nedostatočne platený a vy nie, ani ste sa nikdy netrápili,“ zaznelo v sekcii komentárov.

Ďalší pokračoval: "Povedzte mi, že ste nikdy nepracovali v pohostinstve, bez toho, aby ste mi v skutočnosti povedali, že ste nikdy nepracovali v pohostinstve. Čašníci stoja s nápojmi, aby sa kuchyňa nezaplavila a aby na nich kuchári nekričali,“ povedal jej ďalší.

Iní s mnohými jej výrokmi súhlasili: „Nie, má pravdu, preto tu už nie je žiadna služba a všetci si myslia, že vám robia láskavosť, keď si niečo v reštaurácii/obchode vypýtate.“

Iný kometujúci napísal: "Úprimne, je úplne v poriadku poskytnúť spätnú väzbu. Nie je to tak, že by mala záchvat hnevu a zhadzovala meno reštaurácie. Jednoducho povedala, že to nie je v poriadku, možno budete chcieť prehodnotiť svoje správanie a nabudúce to urobiť lepšie."
 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/AJ

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia