Chcete POSILNIŤ vzťah so svojím dieťaťom? Spravte to ako Mária Čírová, budete mať k sebe ešte BLIŽŠIE!

Mária Čírová s dcérkou
Mária Čírová s dcérkou Zoe
Zdroj: Instagram/mariacirova
2024-03-31 11:00:00 |

Nájsť si v tejto uponáhľanej dobe čas na deti a spoločné aktivity je niekedy poriadny zaberák. Speváčka Mária Čírová si dala na začiatku roka záväzok, ktorým sa môžete inšpirovať.

Máriu Čírovú považujú mnohí za super ženu. Popri starostlivosti o tri deti, v rámci čoho sa speváčka mení na ukážkovú gazdinku, nepoľavuje ani zo svojej hudobnej kariéry. A popri tom všetkom si dokáže nájsť čas aj na seba.

35-ročná blondínka sledovateľom na Instagrame dovolila nahliadnuť do spoločného dňa, ktorý si užila s dcérkou Zoe. Dievčatá si spolu vyšli na jógu a to nielen tak!

 

,,S mojou Zoinkou sme si začiatkom roka sľúbili, že vždy jedno poobedie v týždni bude patriť iba nám dvom. Pýtam sa jej, čo by si chcela? Mami, ja by som chcela s Tebou chodiť cvičiť!!” prezradila fanúšikom Mária. Oslovila tak svoju kamarátku, ktorá dievčatá zasvätila hlbšie do jógy a pomohla im na ceste za zdravým držaním tela. Z tréningu bola dvojica nadšená a teší sa vraj už na ďalší.

Majkin záväzok môže byť inšpiráciou pre mnohých rodičov, ktorí by chceli so svojím dieťaťom tráviť čas plnohodnotnejšie. Stačí si raz do týždňa vyhradiť časť dňa a robiť to, čo vás bude spoločne baviť a napĺňať radosťou.

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/mariacirova

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia