VIDEO Môj otec bol ALKOHOLIK! Dojemné vyznanie ZNÁMEHO SPEVÁKA o jeho detstve

VIDEO Môj otec bol
Ilustračné foto
Zdroj: gettyimages.com
2024-03-30 19:00:00 |

Spevák Miro Jaroš patrí k obľúbeným interprétom detských piesní. Jeho detstvo ale vždy ružové nebolo. Adele Vinczeovej prezradil, aké pocity mával pri otcovi alkoholikovi.

Moderátorka Adela Vinczeová si do svojej pravidelnej tolkšou Trochu inak s Adelou pozvala ako hosťa obľubeného speváka detských piesní Mira Jaroša. Ten odhalil so svojho detstva veci, ktoré by asi mnohí nečakali a o ktorých sa verejne málokedy hovorí. .

Jeho otec bol alkoholik, ako priznal. Jeho závislosť negatívne vplývala aj na neho ako malé dieťa.  „Môj otec veľa pil. Bol alkoholik a my deti alkoholikov máme stále pocit, že ten tato, napríklad v mojom prípade, pil preto, lebo ja som nebol dostatočne dobrý. Ja som potom celý život svojho otca obviňoval za to, aký bol,“ zveril sa Jaroš. 

Spevák verejne priznal, že až po rokoch pochopil správanie svojho otca.  „A potom som si vlastne uvedomil, že môjmu tatovi zomrel otec, keď mal päť rokov. Zbytočne som ja ako malý Mirko zatínal pästičky a hneval sa, že ty nás neľúbiš a prečo si taký a tak ďalej. No nemohol, veď on ani nepoznal tú rodičovskú lásku,“ priznal sa verejne.

Najviac Miro ľutuje, že sa so svojím otcom nestihol zmieriť ešte pred jeho smrťou. „Úplne inak by som sa k tomu postavil a zmierili by sme sa asi ešte pred jeho smrťou. Odišiel by a ja by som si neniesol tieto výčitky so sebou tak dlho.“


Autor: © Zoznam/AJ

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia