Kristína Tormová sa za starnutie nehanbí: Ukázala to, čo iné ženy skrývajú!

Kristína Tormová
Kristína Tormová
Zdroj: Instagram/kristina.tormova
2024-03-20 11:00:00 |

Trojnásobná mamina už nepatrí k najmladšej generácii slovenských umelkýň, avšak vôbec jej to nevadí. Kristína Tormová prijíma pribúdajúce roky s gráciou a na toto sa dokonca teší!

Okrem toho, že je Kristína Tormová talentovanou herečkou, spisovateľkou či podnikateľkou, je i úspešnou influencerkou. Avšak inou ako ostatné. So sledovateľmi sa delí o bežné veci bez filtrov či umelých príkras. Aj preto ju fanúšikovia, a najmä ženy, naozaj zbožňujú.

Známa trojnásobná mamina oslávi v lete už 42. narodeniny. Nie je teda nič čudné na tom, že jej vlasy postupne zmenili odtieň a medzi hnedými prameňmi svietia aj tie strieborné. Kristína ich svojim sledovateľom hrdo ukázala.

,,Čo som objavila vďaka odrastom! Už sú tu! Šediny krásne. Zatiaľ len pár,” napísala k videu Tormová. Po 3,5 mesiaci tak ide herečka ku kaderníkovi. Avšak priznala, že keď tých šedín bude veľa, nechá im priestor. ,,Na to sa veľmi teším. Koniec márnivého okienka radostne a zatiaľ pomaly stárnucej lokálnej excelebritky,” doplnila s vtipom na záver. 

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/kristina.tormova

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia