Šokujúce PRIZNANIE hollywoodskeho fešáka: Svoju dcérku začal ľúbiť až po 8 mesiacoch!

Šokujúce PRIZNANIE hollywoodskeho fešáka:
Bradley Cooper
Zdroj: SITA
2024-03-01 07:00:00 |

Bradley Cooper patrí medzi hviezdy šoubiznisu, ktoré netreba nikomu predstavovať. Je mimoriadne úspešným hercom, producentom a patrí medzi najsexi mužov Hollywoodu. V neposlednom rade je však milujúcim otcom. O tejto svojej úlohe najnovšie čo-to prezradil a... Jeho slová vás poriadne prekvapia!

Bradley Cooper aktuálne tvorí pár s výrazne mladšou modelkou Gigi Hadid. V minulosti si však jeho srdce získala aj krásna Irina Shayk, o ktorej snívajú muži po celom svete. S ňou má herec dcérku Leu De Seine, ktorá koncom marca oslávi 7. narodeniny. 

Že ju hrdý tato miluje, o tom dnes niet pochýb. Dokazujú to aj rôzne paparazzi zábery, či fotky z nedávnej slávnostnej premiéry, kde mu jeho princeznička robila garde. Nie vždy však tomu bolo tak. 

 

 

Priznal sa samotný Cooper. A to v podcaste Armchair Expert, kde hovoril o tom, že vôbec nechápal mnohých rodičov, ktorí hovorili, že by za svoje deti aj zomreli. „Prvý osem mesiacov... Ja som ani nevedel, či to dieťa ozaj ľúbim. To je moja skúsenosť. Fascinovalo ma, rád som sa oň staral, ale zomrel by som, keby prišiel niekto so zbraňou?” priznal svoje vtedajšie myšlienky známy herec.  

„A potom sa to zrazu zmenilo,” dodal Bradley, ktorý si dnes plne uvedomuje, že jeho malá princezná mu zmenila život. „Neviem, či by som bol teraz ešte nažive, keby som sa nestal otcom,” povedal. Napriek tomu, že im to s Irinou nevyšlo, spolu veľmi dobre vychádzajú a usilujú sa byť pre svoju dcéru tými najlepšími rodičmi. 

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia