Victoriu Beckham šokovala otázka o vnúčatách: Takto budú svoju slávnu babku volať!

Victoriu Beckham šokovala otázka
Victoria Beckham
Zdroj: SITA
2024-02-23 07:00:00 |

Znie to priam neuveriteľne, ale hviezdna Victoria Beckham oslávi v apríli okrúhle 50. narodeniny. A to je už vek, kedy sa mnohé jej rovesníčky radujú z vnúčat.

Otázky na túto tému dostala bývalá speváčka a úspešná módna dizajnérka aj nedávno, keď robila rozhovor pre magazín Vogue. Keď sa jej redaktorka opýtala, či sa na túto úlohu teší, zostala ale zjavne zaskočená. „Ó, Ježiš! Čože?” bola jej prvotná reakcia. „Počkajte! Ale ja si nemyslím, že sa to už deje. Teda, ak náhodou neviete vy niečo, čo ja ešte nie,” dodala.    

Najstarší z detí hviezdnych Beckhamovcov - Brooklyn (24) žije v manželstve s herečkou Nicolou Peltz, vzťahy už majú aj dvaja mladší synovia - Romeo (21) a Cruz (19). „Dúfam, že jedného dňa, ak budeme požehnaní, tak to bude úžasné. Ale ešte tam nie sme,” poznamenala brunetka, ktorá má okrem synov aj 12-ročnú dcéru Harper.

 

 

Victoria to ale má celkom jasné v tom, ako ju budú jej vnúčatá oslovovať. Žiadne babka, babička alebo stará mama však nečakajte. V tomto ju celkom inšpirovala kamarátka a šéfka magazínu Vogue - Anna Wintour. „Keď som s ňou naposledy bola, tak som sa jej pýtala, že ako ju volajú jej vnúčatá. Povedala mi, že Anna. A mne to príde ozaj veľmi elegantné. Tak asi sa vyberiem tiež touto cestou,” prezradila. Máte vo svojom okolí niekoho, kto volá svojich starých rodičov len krstným menom? Aký máte na to názor?

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia