Simona Krainová posadila syna za volant auta: Od followerov si vypýtala hejty!

Simona Krainová
Simona Krainová so synmi
Zdroj: Instagram/ simonakrainova
2024-02-20 07:00:00 |

Česká modelka Simona Krainová patrí k jedincom, ktorí celkom radi provokujú. Rozruch sa jej podarilo spôsobiť aj pred pár dňami. Na sociálnej sieti Instagram totiž zverejnila video, ktoré zachytáva jedného z jej synov pri šoférovaní.

Znie to priam neuveriteľne, ale Simona Krainová oslávila v týchto dňoch 51. narodeniny. Tento vek by jej tipol asi málokto. Dvojnásobná mamička sa totiž môže pochváliť priam božskou figúrou, ktorou hravo strčí do vrecka aj mnohé mladšie ženy. 

Z pribúdajúcich rokov si Simona nerobí zbytočné vrásky. „Užívajme si, kým môžeme. Kým máme silu dýchať, chodiť, behať, smiať sa, jesť, piť, tancovať a žiť život na plné pecky. Ja sa zatiaľ nechystám na tom nič meniť,” uviedla v deň svojich narodenín známa blondínka. 

 

 

Ťažkú hlavu si Krainová nerobí ani z hejterov. Občas ich dokonca sama vyzýva k tomu, aby sa do nej pustili. Urobila tak aj v uplynulých dňoch, keď na sociálnej sieti Instagram zverejnila video, na ktorom jej partner nechal jedného z ich synov šoférovať. „Čo sa v mladosti naučíš, na staré kolená akoby si našiel. Už mi tu chýba trošku toho hejtu, tak do toho,” napísala k záberom modelka. Hejtu sa však akosi nedočkala... Mnohí z jej followerov sa totiž zhodli na tom, že sa im pri pohľade na toto vynorili ich vlastné spomienky z detstva a dospievania. 

 

 


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia