Fuj! TOTO by mnohí nedali... Šokuje vás, na čom si pochutnávala dcéra známej Slovenky

Lucia Sládečková
Lucia Sládečková s dcérkou Lydkou
Zdroj: Instagram/lucidstyle_official
2024-02-19 07:00:00 |

Hovorí sa, že keď sa žena stane matkou dievčatka, porodí si svoju najlepšiu kamarátku! Známa slovenská make-up artistka a influencerka Lucia Sládečková, známa ako Lucid, sa vďaka svojej dcérke rozhodne nenudí. Z rozkošného 7-ročného dievčatka jej rastie skvelá parťáčka a poriadna expertka.

Lucid má na sociálnej sieti Instagram viac ako 300-tisíc followerov. S nimi sa ochotne delí nielen o pracovné momenty, ale tiež o úryvky zo svojho súkromia. Nie je tajomstvom, že žijú na striedačku na Slovensku a v Thajsku, kde chodí Lydka do školy. 

Pred pár dňami oslávilo rozkošné dievčatko 7. narodeniny a followeri pri pohľade na ňu nešetria chválami. Rastie z nej totiž šikovná a krásna školáčka. „My sme také parťáčky. Lyda, mne je s tebou tak dobre,” zhodnotila nedávno ich krásny vzťah pyšná mamina. Tej je veľkou oporou jej vlastná mama, ktorá jej tiež pomáha a bežne sa tiež objavuje v príspevkoch známej make-up artistky. 

Nedávno však Lucid mnohých poriadne šokovala. V tzv. príbehoch na sociálnej sieti Instagram totiž zverejnila krátke video ako si Lydka pochutnáva na surovej cibuli. No schválne, máte vo svojom okolí dieťa, ktorému to rovnako chutí?

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia