Paparazzi FOTO slávneho Kevina zo Sám doma: Tatko na plný úväzok a... Pozrite na ten rozkošný detail!

Paparazzi FOTO slávneho Kevina
Macaulay Culkin so synčekom
Zdroj: profimedia.sk
2024-02-11 07:00:00 |

Chvíle s rodinou si naplno užíva! Pohľad na najnovšie zábery slávneho herca Macaulaya Culkina vyčarí úsmev na tvári hádam každého. Z detskej hviezdy, ktorá bola svojho času na dne, je dnes milujúci a starostlivý otecko.

Macaulay Culkin je hviezdou, ktorá má počas Vianoc svoje miesto v mnohých domácnostiach. Ako dieťa totiž stvárnil ústrednú postavu v komédii Sám doma, ktorá sa stala už akousi vianočnou klasikou. Mnohí fanúšikovia zrejme ešte stále majú v pamäti náročné životné obdobie, ktorým si prechádzal. Popularitu totiž v istom čase nezvládal, bojoval so závislosťou a skončil na dne...

 

 

Z neho sa našťastie odrazil a v súčasnosti priam prekypuje spokojnosťou. Obrovský podiel na tom nepochybne má jeho láska - Brenda Song. Sympatická kráska z neho spravila dvojnásobného otca a porodila mu synov - Dakotu a Carsona. 

Prominentná rodinka si nedávno užívala spoločné chvíle v parku, kde neušli pozornosti bulvárnych fotografov. Pri pohľade na ich zábery vidno, že herec je starostlivým oteckom a synom sa ozaj venuje. Ak by ale náhodou niekto pochyboval, šiltovka s nápisom "Papa" dáva jasný signál, kto je otcom dvoch rozkošných chlapcov.   

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia