Dcéra slávnej modelky zverejnila FOTO BEZ MEJKAPU: Kvôli vyrážkam nechcela ani vyjsť z domu!

Heidi Klum s dcérou
Heidi Klum s dcérou Leni
Zdroj: profimedia.sk
2024-02-10 07:00:00 |

Toto chcelo veľa odvahy! Leni Klum už neraz dokázala, že nie je žiadna hanblivka. Veď, za všetko hovoria aj reklamné zábery, ktoré spoločne so svojou slávnou matkou nafotili v spodnej bielizni. V uplynulých dňoch však prominentná dcéra na seba strhla pozornosť kvôli niečomu inému.

Krásna Leni totiž v príbehoch na sociálnej sieti Instagram zverejnila záber, ktorý ju zachytáva bez štipky mejkapu. Plavovláska sa netají tým, že má problematickú pleť a akné. Fotkou, na ktorej odvážne ukázala svoje vyrážky, zrejme chcela dodať iným dievčatám sebavedomie a ukázať, že ani ona nie je dokonalá. 

 

 

„Množstvo ľudí má akné a ono to pôsobí, ako keby ho nemali. Lebo to na sociálnych sieťach bežne nevidíme. Ale myslím si, že nie je problém to priznať,” uviedla v rozhovore pre magazín People kráska, ktorá kráča v šľapajach svojej slávnej mamy a tiež sa venuje modelingu. 

Zároveň priznala, že ju problematická pleť neraz veľmi potrápila. Istý čas sa kvôli nej dokonca nechcela ukazovať na verejnosti. „Boli dni, keď som jednoducho chcela ostať doma a čakať, kým sa moja pleť nejako nevyčistí. Potom som si uvedomila, že takto sa žiť nedá. Nemôžem dovoliť, aby mi to bránilo vychádzať z domu,“ dodala k tejto téme Leni, ktorá si svojou odvahou a tým, že išla s kožou a trh získala sympatie mnohých.  

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia