Promi mamička zverejnila FOTO z oslavy: Ľudia neskrývajú nadšenie!

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Zdroj: SITA
2024-02-03 07:00:00 |

Doma má svoj klon! Zhodujú sa ľudia pri pohľade na fotky, ktoré hviezdna Kim Kardashian zverejnila na sociálnej sieti Instagram. Mladšej dcérke Chicago usporiadali vydarenú narodeninovú párty, ktorú si všetci náležite užili.

Kim Kardashian patrí medzi celebrity, ktoré svoje ratolestí pred svetom neskrývajú. Napokon, ona sama si postavila kariéru na tom, že sa so svetom ochotne delila o svoje súkromie. S raperom Kanye Westom má dcéry North (10) a Chicago (6), syna Sainta (8) a najmladšieho syna Psalma (4). Dvojica sa rozviedla v novembri 2022. 

Býva zvykom, že oslavy sú v klane Kardashianovcov okázalou záležitosťou. Inak tomu nebolo ani pri príležitosti 6. narodenín mladšej princeznej Chicago. Tá očividne miluje bábiky Bratz a tomu bola prispôsobená aj téma párty. 

 

 

Nechýbala krásna výzdoba, narodeninová torta, zaujímavé outfity a dievčatá si mohli usporiadať vlastnú módnu šou. Fanúšikovia pri pohľade na fotky však riešili najmä to, že malá oslávenkyňa je celá mama a že práve ona sa na Kim najviac podobá. 

 

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia