To naozaj? Synček Adely a Viktora Vinczeovcov vraj zbožňuje niečo, čo ostatné deti neznášajú!

Adela a Viktor Vinczeovci
Adela a Viktor Vinczeovci
Zdroj: Instagram/viktorvincze
2024-01-30 19:00:00 |

Známi celebritní manželia sa už vyše roka tešia zo synčeka. A hoci ho Adela a Viktor Vinczeovci na verejnosti neukazujú, o pikošky s ním sa vždy radi podelia. Tentokrát Adela o chlapčekovi zaperlila v relácii Milujem Slovensko.

Obľúbení slovenskí moderátori sa v minulosti netajili tým, že nemôžu mať spoločné dieťatko, ku ktorému by prišli prirodzenou cestou. Rozhodli sa preto pre adopciu.

V novembri 2022 zazvonil Adele a Viktorovi osudový hovor z úradu, v ktorom sa dozvedeli, že ich sen sa môže stať realitou. Z Vinczeovcov tak zrazu boli rodičia malého chlapčeka. Ten síce ešte stále nie je oficiálne ich, no od začiatku ho vnímajú ako svojho.

Nedávno blondínka synčeka spomenula aj v relácii Milujem Slovensko, kde už roky zastáva pozíciu kapitánky jedného z dvoch družstiev. Keď členka druhého tímu, moderátorka Marianna Ďurianová spomenula, že deti nemajú rady, keď im tečia do očí voda, Adel prihodila iný názor.

,,Fakt? Náš malý sedí vo vani, má takú fľaštičku a takto, že...," uviedla Vinczeová, ktorá ostatným dokonca priamo znázornila, ako si drobček leje vodu do očí. Moderátor šou Martin Nikodým sa do zaujímavej debaty taktiež zapojil. ,,Áno, áno, u nás to isté. Museli sme kúpiť tie neštipľavé šampóny kvôli tomu,” prezradil.  ,,Aj štipľavé! Ja mu tam čili dávam do vody, nech vie," zaklincovala s humorom Adela.


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: RTVS/Milujem Slovensko

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia