Patrí medzi NAJKRAJŠIE ženy sveta! Doma má 8 detí a živí ju farmárčenie

Zdroj: Instagram Ballerina farm
Zdroj: Instagram Ballerinafarm
2024-02-22 19:00:00 |

Jej kúzlu podľahlo aj množstvo slovenských mamičiek. Denne si na Instagrame vyhľadávame matku v domácnosti Hannah Neelman z profilu Ballerina Farm, aby sme so zatajeným dychom sledovali usmiatu mladú ženu, ktorá sa vzdala kariéry baleríny, aby vychovávala 8 detí a snívala sen o vlastnej farme. Čo je dobre mienený marketing a čo realita?

A dá sa vôbec žiť s bezstarostným úsmevom, keď denne dojíte, pečiete doma chlieb, učíte deti a popri tom precvičujete základné baletné pozície? Zoznámte sa s novým idolom žien na svete - mamou, kuchárkou, farmárkou, baletkou a oficiálnou Mrs. America.

Svoji už po pár mesiacoch

Hannah Neelman je ľahko rozpoznateľná blondínka, ktorá vyštudovala prestížnu tanečnú akadémiu Juilliard. Ešte počas školy sa zoznámila s manželom Danielom a svoji boli už po pár mesiacoch. Jednoducho vedeli, že sú spriaznené duše, ako Hannah rada zdôrazňuje. Hannah pochádza z umeleckej rodiny, jej rodina sa venuje kvetinárstvu, kým Manžel Daniel mal to šťastie byť dobre zabezpečený. Aj to im umožnilo splniť si svoj farmársky sen.

Ako mladý pár sa okamžite vrhli na rodičovstvo a Hannah končila školu s prvým synom v náručí. K nemu postupne pribudli ďalší súrodenci. Len pred pár dňami porodila svoju ôsmu dcéru. Ako inak, doma. Hannah a Daniel mali rozbehnuté kariéry a veľa možností, ale ihneď na začiatku manželstva ich zlákalo farmárčenie, ktoré by zvieratám umožnilo voľný pohyb v prírode.

Z baleríny farmárka

Hannah a Daniel sa však nespoliehajú len na to, že ich uživí farma. Práve naopak, obaja využili sociálne siete, aby propagovali predaj mäsa, ale aj domáceho pečiva či výrobkov do kuchyne. A Hannah tancuje. Na Instagram pravidelne pridáva svoje baletné rozcvičky, jednoduché tance a vidieť, že toto nadšenie zdedili aj jej dcéry.

Obaja manželia pochádzajú z mnohopočetných rodín, a podobne žijú aj ich súrodenci. Len rodičia Hannah majú už 50 vnúčat! Hannah a jej manžel sú členmi mormonskej cirkvi, ktorá podporuje početné rodičovstvo a pre ich komunitu je prirodzené rodiny podporovať napríklad tým, že u nich nakupujú a pomáhajú im.

Hannah sa ako mama nezatvorila len doma. Prihlásila sa na Mrs. Utah (verzia Miss krásy pre vydaté ženy) spolu so svojou o desať rokov staršou sestrou, a vyhrala. Neskôr vyhrala korunku Mrs. America a tento rok sa prebojovala medzi najkrajšie ženy sveta. Len kúsok ju delil od prvej pätnástky, a to s novorodencom v náručí.

Instagram ako najlepšia reklama

S mladou mamičkou sa však nevyhnutne netreba porovnávať. Hoci na sociálnych sieťach zdieľa chvíle, keď máme pocit, že jej život snáď ani nie je možný, nie je to celkom tak. Aj Hannah priznáva, že za každou aktivitou stojí veľa pomoci okolia, a musí upustiť od mnohých vecí, na ktoré si iné ženy potrpia. Hoci je jednou z najkrajších žien sveta, väčšinu dní trávi v staršom oblečení, bez make upu a svoje úlohy si v domácnosti musia zastať od mala aj ich deti.

Z Hannah cítiť, že na seba vo výchove ani v práci nevyvíja tlak ani stres. No dáva si pozor, aby sa na jej profile objavovali najmä tie príjemné a pozitívne veci, aby sa u nej návštevníci dobre cítili. Nakoniec, hoci vidíme krásne rodinné zábery, prírodu a farmu, stále ide o marketingový nástroj jej podnikania. A v tom sa jej naozaj darí.


Autor: © Zoznam/Marcela Beňová

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia