Natália Puklušová má doma poklad! TOTO chce počuť každá žena

Natália Puklušová s partnerom
Natália Puklušová s partnerom Michalom
Zdroj: Instagram/nataliapuklusova
2024-02-10 19:00:00 |

Natália Puklušová sa už vyše mesiaca teší z dcérky Wilky Márie. Obľúbená herečka otvorene priznáva, že starostlivosť o bábätko jej dáva poriadne zabrať. Našťastie, má ale po svojom boku milujúceho partnera, Takého, akého by si zaslúžila každá mamička.

Mať dieťa nie je žiadna hračka. Od polovice decembra to pociťuje aj Natália Puklušová, ktorá sa o svojich náročných chvíľach nehanbí hovoriť ani na Instagrame. 

Známa herečka často nevie svoju dcérku utíšiť a veľmi dobre pozná pojem prebdená noc. S Naty všetko prežíva aj jej partner Michal, ktorý sa jej snaží pomáhať najviac ako vie. 

,,Večer si Bubku beriem na pár hodín, aby si Natálka predspala noc. Dnes prvýkrát spinká tak max 20 minút a potom sa zobudí a plače, uspím ju a tak dookola, je to dosť vyčerpávajúce a to ju mám takto len 3 hodiny. Doteraz na mne spinkala vždy minimálne hodinu vkuse,” napísal na Instagram otecko.

,,Dávať toto niekedy celú noc alebo deň ako Natálka dookola niekoľko dní, týždňov, mesiacov, ale pre väčsinu žien niekedy aj rokov, je výkon hodný nobelovky. A to platí dvojnásobne pre slobodné mamičky,” znejú obdivuhodné slová herečkinho partnera, ktorý skladá klobúk nielen pred svojou polovičkou, ale všetkými ženami.

,,Väčšina z Vás má za život minimálne dve práce, jednu v práci, druhú doma. Prajem si, aby vám to muži, ale aj tento systém, zamestnávatelia a štát vynahradzovali a čo najviac pomáhali,” ukončil svoj dvojímavý príspevok Michal, ktorému za jeho múdre a pravdivé slová mamičky tlieskajú. ,,Krásne napísané a bodaj by bolo takých chlapov ako vy viac,” odkázala oteckovi jedna z nich.


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/michalmargus

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia