Dominika Kavaschová zabáva Instagram: Takto to vyzerá, keď sa stretnú kamošky bez detí!

Dominika Kavaschová a Linda
Dominika Kavaschová a Linda Wagnerová
Zdroj: Instagram/donda_kawa
2024-01-24 15:00:00 |

Každá mamička potrebuje sem-tam vypnúť a stretnúť sa s kamoškou bez toho, aby musela niekoho kŕmiť, dávať naňho pozor či pomedzi rozhovor odpovedať na zvedavé otázky. Nie je to ale potom nuda? Herečka Dominika Kavaschová vás so svojou parťáčkou Lindou Wágnerovou pobavia!

V máji tomu budú tri roky, ako sa z obľúbenej herečky Dominiky Kavaschovej stala mamina dcérky s netradičným menom Maia. Známa humoristka dala zbohom seriálu Oteckovia a z televíznych obrazoviek sa stiahla.

Instagramu ale Donďa ostala verná a sledovateľov zabáva vtipnými príspevkami, avšak už prevažne zo života mamy. Najnovšie sa rodáčka z Košíc môže pochváliť aj podcastom Mater Amatér, ktorý robí s ďalšími dvomi mamičkami Lenkou Krištofičovou a Lindou Wagnerovou. Ako z názvu vyplýva, dievčatá rozoberajú nástrahy materstva, a čo je dôležité, s humorom.

Práve s Lindou Donďa natočila vtipné video o tom, ako to môže dopadnúť, keď sa kamošky stretnú bez svojich ratolestí a dohodnú sa, že sa o deťoch baviť rozhodne nebudú. Nadšenie a euróriu veľmi rýchlo vystrieda nuda a trápne tiché momenty. Táto smutná realita pobavila na Instagrame množstvo žien a dáme ruku do ohňa za to, že sa na nej schuti zasmejete aj vy!

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/donda_kawa

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia