Hviezda Mamy na prenájom oslávila 8. narodeniny: Nádherná párty a kopec darčekov!

Mama na prenájom
Mama na prenájom
Zdroj: Instagram/mamanaprenajom.markiza
2024-01-19 19:00:00 |

Meno Larisa Mižigar možno mnohým nič nehovorí. Ide však o jednu z najväčších detských hviezdičiek súčasnosti, ktorá sa každý pracovný podvečer objavuje na obrazovkách TV Markíza. Predstaviteľka Hanky v seriáli Mama na prenájom oslávila 8 rokov!

Uplynulý víkend neoslavovala iba dcérka Linda speváčky Daniely Nízlovej, ktorej párty sa niesla v duchu rozprávky Frozen, ale aj talentovaná herečka Larisa Mižigar. Tá sa narodila presne 10. januára 2016.

Dievčatko, ktoré všetci poznajú ako rozkošnú Hanku zo seriálu Mama na prenájom, si taktiež užilo dokonalú oslavu v kruhu svojich najbližších. Nechýbala úžasná výzdoba, balóny, svetielka, detské šampanské či nádherná torta s Lariskinými obľúbenými speváčkami Simou a Duou Lipou. 

Malej oslávenkyni prišli zagratulovať členovia rodiny aj mnoho kamarátov, ktorí jej priniesli kopec darčekov. Azda najväčším bol krásny ružový bicykel. Ako to na Lariskinej oslave vyzeralo, si môžete pozrieť vo videu, o ktoré sa podelila so svojimi sledovateľmi na Instagrame.


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/larisa_mizigar

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia