VEĽKÉ TRÁPENIE slovenskej herečky: Dcérka nechce spať... Uspáva ju aj týmto bizarným spôsobom!

Natália Puklušová
Natália Puklušová
Zdroj: Instagram/nataliapuklusova
2024-01-16 07:00:00 |

Do jej kože sa dokáže vcítiť nejedna mamička! Slovenská herečka Natália Puklušová priviedla v decembri na svet dcérku, ktorej spoločne s partnerom dali meno Wilka Mária. Z princezničky majú obaja veľkú radosť. Avšak plavovláska otvorene priznáva, že čo sa týka jej spánku, tak sú úplne v koncoch.

Wilka im totiž nechce pokojne spať, stále sa budí a plače. Nevyspatá tak je nielen ona, ale aj jej rodičia. Tí už skúšajú rôzne praktiky a metódy, aby jej nejako pomohli. S týmito trampotami sa Natália zveruje aj priaznivcom a priateľom, ktorých má na sociálnej sieti Instagram takmer 58-tisíc. 

 

 

Tam zverejnila v týchto dňoch video, v ktorom svojmu partnerovi Michalovi poďakovala za to, že ho má a je jej oporou. „Dnes sme mali extrémne náročnú noc. Ale že brutál. Malá nemohla zaspať, nijako sme ju nemohli utíšiť. Ani kojením, ani hojdaním, stále plačkala, zadriemkala na dve minúty a zase hore. Absolútne sme nevedeli, čo máme robiť. Tak potom Kuki (partner Michal, pozn.red), keď som už nevedela, čo robiť, zavelil, ideme do auta, lebo naša malá veľmi rada spí a stále spí, keď ideme autom. V noci sme cestovali 2 hodiny po Bratislave v aute, čo nám extrémne pomohlo,” prezradila Puklušová. 

Zároveň vyzvala followerov, že ak majú podobnú bizarnú skúsenosť s uspávaním dieťatka, nech sa o ňu pokojne podelia. Nuž, a je to veru zaujímavé čítanie...

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia