FOTOHÁDANKA Kto je toto štrbavé dievčatko? Ide o jednu z najkrajších mamičiek nášho šoubiznisu!

Kto je na obrázku?
Kto je na obrázku?
2024-01-22 15:00:00 |

Úprimný úsmev, ktorý vie zahriať pri srdci, ju zdobí dodnes. Rokmi sa však k nemu pridala aj oslnivá krása a se*epíl, vďaka čomu jej právom patrí titul jednej z najpôvabnejších žien česko-slovenského šoubiznisu.

Narodila sa v Brne, kde sa od detstva venovala spevu. V roku 2009 však prišiel v jej živote veľký zlom. Zúčastnila sa kastingu do prvej série televíznej šou Česko Slovenská SuperStar, kde ako 15-ročná uchvátila všetkých svojím zlatom v hrdle a krásnym jemným zjavom.

Napriek tomu, že zo SuperStar vypadla v 6. finálovom kole, dnes patrí k najúspešnejším interpretom súčasnej pop music. Tento rok ju dokonca pri príležitosti jej 30. narodenín čaká veľkolepý koncert v O2 Arene.

A ak náhodou ešte stále neviete, o kom je reč, najväčšou nápovedou je trojročná dcérka Rumia, ktorú má s MMA zápasníkom uzbeckého pôvodu Makhmudom Muradovom. 

Správnou odpoveďou na otázku, kto je na obrázku, je teda Monika Bagárová. Musíte uznať, že tvárička populárnej Češky vyzerala pred rokmi presne ako tá Ruminkina!

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia