Česká kráska šokuje: Jej 8-ročná dcérka je úplný chlapec!

Česká kráska šokuje: Jej
Duo TWiiNS
Zdroj: profimedia.sk
2024-01-15 06:00:00 |

Tolerantná a milujúca matka! Takou je česká modelka a speváčka Jitka Boho, ktorá má 2-ročného synčeka Tadeáša a 8-ročnú dcérku Rosaliu (8). U tej by ste však márne hľadali bábiky, šaty a dlhé vlasy. Preferuje totiž chlapčenský štýl.

Krásna Jitka Boho má na sociálnej sieti Instagram 121-tisíc followerov, s ktorými sa ochotne delí o momentky zo svojho súkromia. Fotky jej dcérky Rosalie však vyvolávajú pomerne búrlivé diskusie a kráska si neraz musí prečítať aj netaktné poznámky. Dievčatko totiž na prvý pohľad vyzerá ako chlapec. 

Krátky zostrih, chlapčenské kúsky oblečenia a najnovšie záľuba v džude. Na tvári dievčatka však možno vidieť široký a šťastný úsmev. „Bolo to pre mňa trošku ťažšie a občas som sa jej snažila podsunúť nejaké šaty. Keď som videla, že je to nepriestrelné, že sa Rosálka drží zaryto svojho štýlu, mne to uberalo energiu sa o niečo snažiť. Takže som to musela akceptovať a beriem ju takú, aká je. Nenútim ju do ničoho,” uviedla v rozhovore pre iglanc.cz bývalá kráľovná krásy. „My, rodičia, by sme mali byť deťom podporou, ak chcú ísť v nejakom štýle, alebo sa v niečom cítia lepšie,” dodala.

 

 

Jitka musí čeliť rôznym názorom verejnosti. Niektorí ju vinia z toho, že svoju dcéru podporuje v týchto jej rozhodnutiach, iní tvrdia, že chlapca z nej robí ona sama. „Do ničoho ju nenútim. Niektorí ju oslovujú ako chlapca. Som s tým zmierená, lebo ta naozaj vyzerá. Ale je ešte malá. Všetko sa môže zmeniť. Kým je šťastná, pre mňa ako pre rodiča je toto najdôležitejšie,” uzavrela. 

 


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia