Pri pohľade na FOTO známej Slovenky vám bude nevoľno: Fuj! Nechutný návrat do školy

Lujza Garajová Schrameková
Lujza Garajová Schrameková
Zdroj: Ján Zemiar
2024-01-09 07:00:00 |

Určite v tom nebola sama! Včerajšok bol tým dňom, kedy sa mnohí rodičia potešili z toho, že ich ratolesti išli konečne do školy a škôlky. Po zimných prázdninách otvorili svoje školské tašky aj deti Lujzy Garajovej Schramekovej. A tam...

Herečka, výborná stand up komička a dvojnásobná mama Lujza Garajová Schrameková má na sociálnej sieti Instagram viac ako 31-tisíc followerov. S nimi sa bežne delí o rôzne tipy, postrehy a zaujímavé momenty z každodenného života. 

Viacerých priateľov a fanúšikov nepochybne pobavili aj príspevky, ktoré zdieľala v úvode tohto týždňa. Lujza totiž zverejnila fotky dvoch plesnivých desiat, ktoré boli v školských taškách jej ratolesti počas celých zimných prázdnin a spokojne si tam plesniveli.

„Krásny štart do školského aj pracovného života 2024 prajem. U vás sa našla aká pleseň?” napísala k záberom komička, do kože ktorej sa určite dokáže vcítiť nejedna matka. 

 

 

Zaujímavý príspevok v prvý deň po prázdninách zdieľala aj Lucia Mokráňová. Tá zverejnila vydarené video, ktoré zachytáva vytešenú mamičku, ktorej dieťa ide po mesiaci konečne do škôlky. Ktovie, koľké maminy to v pondelok cítili rovnako...

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia