Kate a William zverejnili VIANOČNÝ POZDRAV na rok 2023: Meghan pri pohľade na TOTO pukne od zlosti!

Kate a William zverejnili
Princ William a jeho manželka Kate
Zdroj: SITA
2023-12-10 07:00:00 |

Verejnosť je pri pohľade na Vianočný pohľadnicu nasledovníka na trón a jeho rodinu nadšená. Pozorným očiam niektorých jedincov však neunikol fakt, že to pôsobí dojmom, akoby sa Kate a William v ničom inšpirovali u švagrinej Meghan.

Býva zvykom, že kráľovské rodiny sa ešte v predstihu zvyknú pochváliť tým, ako vyzerá ich vianočná pohľadnica. Rozhodne nečakajte ale zábery dýchajúce vianočnou atmosférou, či fotky v tematickom oblečení, ktoré sú stále viac obľúbené medzi rodinami bežných smrteľníkov. 

V týchto dňoch sa o pohľad na svoje vianočné pohľadnice podelili britský panovník Karol III. a jeden z jeho synov - princ William. 

Panovník a jeho manželka Kamila použili záber z dňa, keď boli korunovaní. Verejnosť ich výber schvaľuje a neskrýva nadšenie. „Každý rok sa teším na tento moment, keď sa s nami podelia o to, ako vyzerajú ich vianočné pozdravy. Vybrali dobre, čo poviete?!” vyzývala k diskusii na sociálnej sieti Instagram istá fanúšika. 

 

 

Kráľov syn - princ William s rodinou zvolili pozdrav, ktorý je výrazne menej formálny a pôsobí uvoľnene. Kate a jej dcérka Charlotte sa pred objektív postavili v rifliach a na tvárach členov rodiny nechýbajú úsmevy. Fanúšikovia si však všimli zaujímavý detail. „Čiernobiele fotky boli trendom, ktorý zaviedli Harry a Meghan. Títo sa len opakujú. Ktovie, čo na to povie Meghan, keď to uvidí,” znejú vybrané z komentárov. 

Mnohí sa tiež pri pohľade na fotku zamýšľajú nad tým, ako ten čas rýchlo letí a aké sú už deti Williama a Kate veľké. 

 

 


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia