Herečka Nela Pocisková ukázala prvýkrát 5-ročnú dcérku: Celá MAMINKA!

Nela Pocisková
Nela Pocisková
Zdroj: Instagram/pociskova.nela
2023-12-08 15:00:00 |

Úspešná, krásna, talentovaná, obdivovaná a v neposlednom rade milujúca partnerka a mama. To je Nela Pocisková, ktorá fanúšikom na Instagrame zapriala pekného Mikuláša tak, ako by určite nečakali.

Nela Pocisková sa v pomerne mladom veku vzdala na dlhý čas perfektne rozbehnutej kariéry. Hudbu, muzikály či natáčanie seriálov vymenila za rolu matky.

Partnerovi Filipovi Tůmovi Nelka v 25-tich rokoch porodila synčeka Hektora (7), ku ktorému o necelé dva roky pribudla sestrička Liana (5).

Obľúbení umelci sa radia k rodičom, ktorí svoje ratolesti na sociálnych sieťach neukazujú. A ak sa tak pri nejakej špeciálnejšej príležitosti stane, na fotkách im tváričku nevidno alebo ju majú prekrytú emotikonom.

Najnovší záber na Instagrame bývalej hviezdy seriálu Nemocnica, ktorá aktuálne natáča nový projekt TV JOJ s názvom Ranč, určite všetkých jej sledovateľov veľmi milo prekvapil. 

,,Krásneho Mikuláša priatelia, vždy, keď mi je smutno, pozriem sa na svoj šetrič obrazovky,” napísala populárna umelkyňa k nádhernej snímke so svojou dcérkou Liankou, pri ktorej sa nedá nevšimnúť, že sa ponáša na Nelku. ,,Celá maminka,” skonštatovala tiež v komentároch jedna z fanúšičiek. Tak čo, vidíte tú podobu aj vy? 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/pociskova.nela

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia