Úžasné FOTO: Legendárny KEVIN sa po rokoch stretol s filmovou mamou! TOTO ho dojalo k slzám

Sám doma
Sám doma
Zdroj: YouTube/ClipsTime
2023-12-13 15:30:00 |

Amerického herca Macaulaya Culkina si budú všetci už navždy spájať s postavou malého a rozkošného šintera Kevina z legendárnej komédie Sám doma. Teraz sa 43-ročný umelec teší z veľkého úspechu, pri ktorom nechýbala ani jeho filmová mama Catherine O’Hara.

Vianoce sú doslova za rohom, čo znamená, že po roku sa na naše obrazovky opäť vrátia aj komédie Sám doma. Bez výmyselníka Kevina, ktorého rodičia nechali niekoľko dní bez dozoru, si zimné sviatky snáď už ani nevieme predstaviť.

Pre herca Macaulaya Culkina budú tento rok ešte o niečo výnimočnejšie. Pred pár dňami mu totiž na slávnvom hollywoodskom Chodníku slávy odhalili hviezdu. Pri tejto vzácnej príležitosti umelec prekvapil dojímavým príhovorom smerujúcim k svojej manželke Brende Song, ktorá v hľadisku sedela s ich starším synčekom Dakotom. Uviedol, že preňho znamená absolútne všetko.

„Si môj šampión a jediná osoba, ktorá je za mňa dnes ešte šťastnejšia než som ja sám. Nie si len najlepšia žena, akú poznám, si aj najlepší človek, akého poznám,“ odkázal svojej polovičke so slzami v očiach Macaulay. Herec však Brendu dojal i slovami, že jeho životu dala zmysel.

Okrem emotívneho príhovoru si hviezda konca 80. rokov pripravila aj ďalšie veľké prekvapenie. Na ceremoniál totiž pozvala svoju filmovú mamu Kate zo Sám doma, a teda herečku Catherine O’Hara. Tá si taktiež pripravila pár vrúcnych slov.

„Ďakujem, že si do tejto udalosti zahrnul aj mňa, tvoju nezodpovednú mamu, ktorá ťa nechala doma samého nie raz, ale rovno dvakrát. Som na teba taká hrdá!” uviedla 69-ročná blondínka. Tá si s Macaulayom, samozrejme, zapózovala pred objektívmi fotografov, pričom ich úžasné zábery určite vyčaria úsmev všetkým fanúšikom dvoch legendárnych vianočných komédií.

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Daily Mail

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia