Úprimné PRIZNANIE slovenskej moderátorky: Materstva sa bála a teraz...

Kristína Jurčová
Kristína Jurčová
Zdroj: Instagram KJ
2023-12-05 07:00:00 |

...miluje byť mamou! Slovenská moderátorka Kristína Jurčová sa v januári 2022 stala prvýkrát mamičkou a za dramatických okolností porodila synčeka, ktorému spoločne s partnerom dali meno Sebastian. Ako s odstupom času priznáva, v súvislosti s touto životnou úlohou prežívala rôzne pocity.

Povedzme si úprimne, materstvo je nádherné, ale aj občas poriadne náročné. Názory žien na to, kedy si založiť rodinu sa líšia. A mnohí jedinci sa na takýto záväzok ani príliš necítia. Najnovšie túto tému otvorila na svojom profile na sociálnej sieti Instagram moderátorka rádia VIVA - Kristína Jurčová. 

„Materstva som sa bála,” priznala brunetka a zároveň svoje slová vysvetlila. „Bála som sa, že zlyhám, že nebudem dosť dobrá mama, že budem opakovať prevzaté chyby, alebo, že sa v tejto úlohe mamy nebudem cítiť komfortne,” dodala. 


„Je pravda, že mi to sem-tam dáva zabrať, ale v globále - keby som vedela aké je materstvo super, mala by som dieťa už pred desiatimi rokmi a teraz na ceste tretie,” povedala tiež k tomu. Úlohu mamičky si Kristína dnes nevie vynachváliť a rovnako tak nešetrí chválami ani na svoj poklad. „Tento chlapček je najúžasnejšie stvorenie na planéte Zem a ja milujem byť jeho mamou. A to aký múdry človiečik z neho rastie, ma neprestáva fascinovať kazdý každučký jeden deň. To, čo ma on a naša rodina učí, by ma nikdy nenaučil život sám. Ako ste to mali vy? Cítili ste sa hneď ako mama, ako rodič? Túžili ste hneď po deťoch? Alebo ste sa v tom “museli nájsť”?” uzavrela a pridala vydarené vianočné fotky, na ktorých pózuje so synčekom Sebastianom. Ten v januári oslávi 2. narodeniny. 

 

 

 

 


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia