Markizácky otecko zverejnil VIDEO milovanej dcérky: Nič rozkošnejšie dnes neuvidíte a... Tá podoba!

Marek Fašiang
Marek Fašiang
Zdroj: Ján Zemiar
2023-12-03 07:00:00 |

Jeho milovaná princeznička oslávila narodeniny! Herec Marek Fašiang je už dva roky pyšným oteckom dcérky Olívie, ktorá akoby mu z oka vypadla. Pri príležitosti jej sviatku zverejnil na sociálnej sieti Instagram vydarené video, ktoré vám určite vyčarí úsmev na tvári.

Herec Marek Fašiang a krásna modelka Tereza Bizíková v októbri priznali, že ich partnerský vzťah prechádza vážnou krízou. „Bez ohľadu na to, ako náš partnerský vzťah dopadne, stále nás bude spájať naše najväčšie životné šťastie! Olívia!” znelo v spoločnom stanovisku dvojice. 

 

Rozkošná Olívia v týchto dňoch oslávila 2. narodeniny a šťastní rodičia jej pri tej príležitosti blahoželali aj na sociálnych sieťach. „Z bábätka dievčatko. Všetko najlepšie, dcérka!” napísal Marek k video, ktoré obsahuje zábery oslávenkyne v rôznych situáciách. 

 

 

Mamina rozkošnej Olivky sa s priateľmi a followermi tiež podelila o krásne fotografie a peknú gratuláciu. „Ďakujem, že si si ma vybrala. Ďakujem, že môžem byť tvojou mamou. Ďakujem, že ma každý deň učíš niečo nové. Ďakujem, že mi ťa život zariadil. K tvojim narodeninám ti želám kopec lásky, úsmevu a radosti. Aby si navždy zostala taká veselá a plná energie. Buď šťastná a buď milovaná! Tvoja mama,” napísala krásna modelka. 

 


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia