Slávna modelka na večeri s milovanou dcérou: Rastie z nej veľká krásavica!

Gisele Bündchen
Gisele Bündchen
Zdroj: SITA
2023-12-02 07:00:00 |

Pôjde v maminých šľapajach? Gisele Bündchen sa radí medzi hviezdy šoubiznisu, ktoré netreba hádam nikomu predstavovať. Svojho času patrila medzi najúspešnejšie a najlepšie zarábajúce modelky. Zároveň je ale tiež milujúcou matkou a z vydarených ratolestí má obrovskú radosť.

Gisele Bündchen a športovec Tom Brady tvorili jeden z najkrajších párov šoubiznisu. Hoci ich láska pred pár rokmi stroskotala a rozviedli sa, kvôli výchove svojich detí spolu naďalej vychádzajú a usilujú sa byť tými najlepšími rodičmi. Dvojica má spolu syna Benjamina a dcéru Vivian. Spoločne vychovávali aj Bradyho najstaršieho syna zo vzťahu s herečkou Bridget Moynahan.

V uplynulých dňoch sa kráska spoločne so svojou dcérou, ktorá o pár dní oslávi 11. narodeniny, vybrali na večeru. V pätách mali bulvárnych fotografov, ktorí si ich s nadšením fotili. Bodaj by nie. Gisele už tradične vyzerala fantasticky a pri pohľade na Vivian je hádam každému jasné, že z nej rastie rovnaká krásavica, akou je jej slávna matka.

 

 

Slávna kráska sa nikdy netajila tým, že sa vždy túžila stať matkou a rodina je pre ňu tým najdôležitejším. Niektoré z jej výrokov o materstve su veľmi inšpirujúce. Zdôrazňuje napríklad to, že aj ona je v podstate obyčajnou matkou, ktorá má lepšie, ale aj tie horšie dni. Zároveň poukazuje na to, že ženy by pri starostlivosti o deti nemali zabúdať aj na seba a starostlivosť o seba. Len spokojná matka, môže byť dobrou matkou.  

 

Fotogaléria

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia