Slávna mamička priznala NÁROČNÉ CHVÍLE: Liekom na všetko je láska od detí!

Serena Williams
Serena Williams
Zdroj: profimedia.sk
2023-11-29 07:00:00 |

Nebojí sa otvorene ukázať, aká je realita! Slávna tenistka Serena Williams sa len nedávno stala dvojnásobnou mamičkou. So svetom sa však otvorene delí nielen o zábery, z ktorých srší dokonalosť, ale nemá problém hovoriť aj o náročnejších chvíľach.

Začiatkom novembra zavítala Serena Williams na odovzdávanie cien CFDA Awards, kde už tradične vyzerala skvele. Samozrejmosťou bola bezchybne upravená vizáž a extravagantný model, v ktorom sa predviedla. Na sociálnej sieti TikTok sa však podelila o zaujímavé video, ktoré ju zachytáva v momente, keď odsáva mlieko. „Ako skutočne vyzerá môj život... Nie je taký glamour, ako si myslíte,” uviedla v popise slávna mamička. 

 

 

Materstvo a rodičovstvo dá človeku niekedy poriadne zabrať. A svoje o tom vie aj slávna športovkyňa. Aktuálne to priznala na sociálnej sieti X, kde zverejnila takýto status: „Dnes nie som ok. A je to úplne v poriadku, nebyť ok. Nikto nie je ok každý jeden deň. Ak dnes nie ste ok, vedzte, že som v tom dnes s vami. Vždy tu je aj zajtrajšok.”

Reakcie priateľov a followerov na seba nenechali dlho čakať. Mnohí ocenili Sereninu úprimnosť, i to, že nepotrebuje byť za každú cenu dokonalá. Neskôr zverejnila fotku, na ktorej sa túli so svojou 3-mesačnou dcérkou Adirou a dodala, že práve toto ju robí šťastnou. Nuž, objatie a bozk od milovaného dieťaťa sú liekom na každé trápenie...

 

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia