Herečka Dominika Kavaschová má doma hotové ZLATÍČKO: Neuveríte, ČO jej dcérka zvykne rozprávať

Herečka Dominika Kavaschová má
Dominika Kavaschová
Zdroj: Instagram/donda_kawa
2023-12-01 19:00:00 |

Dominika Kavaschová patrí na Instagrame k najobľúbenejším mamičkám. Zaiste za to môže aj jej autentickosť a otvorenosť, s ktorými pristupuje ku všetkému, čo sa deje v jej živote. Jej sledovatelia vedia, že sa na nič nehrá a niekedy zdieľa aj to, čo nie je zrovna najpríjemnejšie.

Materstvo býva aj náročné a každá mamička prežíva mierne odlišné, ale niekedy aj rovnaké trápenia. Aj z toho dôvodu vznikol podcast Mater Amatér, ktorého je Dominika súčasťou. "Teším sa na najbližšie diely čo budeme pre vás nahrávať. Pozažívali sme každá teraz riadne zaujímavé veci, takže sa máte na čo tešiť. Ďakujeme za vašu priazeň. Ďakujem, že ma zastavujete na ulici a kade tade a hovoríte ”počúvame vás…presne tak to cítime…ďakujeme” ❤️ my ďakujeme. Sme v tom spolu," napísala vo svojom nedávnom príspevku na Instagrame

Jej dcérka je jej kamarátka

Vo svojom príspevku sa trochu viac rozpísala aj o tom, aký má vzťah so svojou dcérkou, ktorá je hotové zlatíčko. "Mai vôbec nevadí, že nie som každý deň super kočka. Ja vlastne ani neviem, ako ma vidí a vníma. Niekedy mi čosi pochváli, retiazku a tak….ale môj zovňajšok nerieši. Niekedy som asi moc vážna…lebo ma vždy upozorní a povie “usmej sa mamka” :-) Je neistá, keď sa neusmievam nonstop ...haluz," zdôverila sa Donda svojim fanúšikom. 

"Maia ma má rada takú, aká som. Vie presne, čo ma nahnevá a provokuje ma :-) Vie presne, čo ma rozosmeje a rozosmieva ma neustále. Maia je moja naj kamka. To puto medzi nami vznikalo postupne. Nie hneď, ako mi mnohé sľúbili," dodala.

Následne napísala, že si k sebe hľadajú cestu každý deň. Čím viac vo svojej dcérke vidí seba a tým viac sa bojí, najmä puberty. Keďže vidí, aká je inteligentná, má pred výchovou ešte väčší rešpekt. Dominika o svojej dcérke hovorí, že je výnimočná a je podľa nej naozaj zodpovednosť sprevádzať životom tak špeciálnu bytosť. Určite majú takéto pocity aj mnohé iné matky. 

Vzťah s Danielom je tiež krásny

Dominika na svojom profile venovala pár slov aj svojmu partnerovi Danovi. "Včera mal Danko premiéru v divadle. Zakaždým, keď ho vidím v akomkoľvek predstavení... vždy si uvedomím, aký je... výnimočný. Zjavom, charizmou, talentom, pokorou, pracovitosťou, tvárnosťou. Je to skutočný umelec ktorý za mňa nemá konkurenciu a je nenahraditeľný. Či sú to dramatické ťažké roly alebo hrá nejakého smiešneho tupela... vždy je to zážitok. Dívam sa naňho a som hrdá, že je môj... že sme rodina. Keby ste len vedeli, aký je to múdry a dobrý človek. Je. Je to dar mať ho po svojom boku," rozcítila sa obľúbená mamička.


Autor: © Zoznam/Andrea Šípošová
Zdroj: Instagram/donda_kawa

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia