Tehotná moderátorka si pred pôrodom užíva dovolenku: V bikinách vyzerá úžasne!

Eva Perkausová
Eva Perkausová
Zdroj: Ján Zemiar
2023-11-22 07:00:00 |

Načerpala potrebné sily! Azda najkrajšia česká moderátorka - Eva Perkausová sa už čochvíľa stane dvojnásobnou mamičkou. Pár týždňov pred pôrodom sa vybrala na dovolenku do Spojených arabských emirátov, kde si užíva oddych a príjemné počasie.

Eva Perkausová je momentálne v 8. mesiaci tehotenstva, cíti sa dobre a vyzerá jednoducho skvele. Dôkazom sú aj fotky, ktorými sa blondínka pochválila na sociálnej sieti Instagram. Pri pohľade na ňu fanúšikovia nešetria chválami a pod príspevkom jej nechávajú komentáre typu: „Ste prekrásna! To tehotenstvo vám neskutočne pristane. Bohyňa!”

 

 

 

 

Kráska sa do Spojených arabských emirátov vybrala spoločne s manželom Ivanom a ich ročným synčekom Kilianom. Z toho sa už čochvíľa stane veľký brat. Eva netají, že pod srdcom nosí druhého synčeka. Aké mu plánujú dať meno ale zatiaľ neprezradila. 

Od práce si Perkausová neplánuje dávať príliš dlhú pauzu. „Chcela by som rýchly návrat, ale s dvoma deťmi je to iné, než s jedným. Uvidíme, ako to pôjde. Ak by to išlo, ta by som sa chcela vrátiť do práce čo najskôr,” uviedla pre super.cz sympatická moderátorka spravodajstva.  

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia