Brad Pitt je šťastne zamilovaný, ale... Uff, drsný krok jeho dcéry!

Brad Pitt
Brad Pitt
Zdroj: SITA
2023-11-18 07:00:00 |

Z tohto určite nebol nadšený! V médiách sa počas uplynulých dní objavili správy o tom, že slávny herec Brad Pitt je šťastne zamilovaný. Už zhruba rok randí s návrhárkou šperkov Ines de Ramon, o ktorej konečne hovorí ako o svojej partnerke. Aktuálne sa jeho meno spomína opäť. Avšak už nie s príliš príjemnými správami.

Od rozvodu s Angelinou Jolie bol Brad Pitt v médiách spájaný s viacerými ženami. Ani v jednom prípade však nešlo o nejaký trvalejší vzťah. Všetko ale nasvedčuje tomu, že s 32-ročnou Ines de Ramon je to konečne iné a slávny herec je opäť šťastne zamilovaný. 

 

 

Avšak v súkromí si i tak prechádza náročnými chvíľami. Nie je žiadnym tajomstvom, že jeho vzťahy s deťmi, ktoré má s Angelinou, sú poriadne vyostrené. Dvojicu spájajú adoptované deti Maddox (22), Zahra (18), Pax Thien (19) a vlastné deti Shiloh (17) a dvojičky Knox (15) a Vivienne (15). Hoci Jolie podla žiadosť o rozvod v roku 2016, súdne spory týkajúce sa majetku a detí trvajú ešte dodnes. 

 

 

Ako si všimli viaceré médiá, Zahra sa od svojho otca verejne dištancuje. Na sociálnych sieťach sa objavilo video, ktoré ju zachytáva vo chvíli, keď sa stala členkou spolku Alpha Kappa Alpha, ktorý pôsobí pri Spelman College v Atlante. Počas slávnostného ceremoniálu sa predstavila ako Zahara Marley Jolie. Priezvisko slávneho otca tak úplne vynechala. Niet pochýb, že toto ho muselo raniť...

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia