Rozkošná dcérka známej silikónky HVIEZDOU módnej šou: Drsná kritika jej vzhľadu!

Rapper Ice - T
Rapper Ice - T s manželkou a dcérkou
Zdroj: profimedia.sk
2023-09-19 07:00:00 |

Niektorí ľudia akoby ani nerozmýšľali! Coco Austin si postavila svoju kariéru na svojich veľkých silikónoch a verejnosť ju tiež pozná ako manželku rappera vystupujúceho pod umeleckým menom Ice - T. Dvojica má spolu rozkošnú dcérku Chanel, ktorá sa nedávno zhostila úlohy modelky. Žiaľ, už v útlom veku musí čeliť hejtom a nemilým komentárom na svoju adresu.

Niekdajšia glamour modelka Coco Austin rada púta pozornosť a má celkom slušnú fanúšikovskú základňu. Na sociálnej sieti Instagram má viac ako 4 milióny fanúšikov a rovnako tak aj jej dcérka Chanel sa môže pochváliť počtom followerov, ktorých jej môže kde-kto závidieť. Je ich viac ako 446-tisíc. 

Slávna mamina rada oblieka svoj malý poklad do rovnakých outfitov. Za to býva bežne chválená. Avšak nie všetky jej rodičovské postupy sa v očiach verejnosti stretávajú s pochopením. Blondínka bola dosť kritizovaná za to, že svoju dcéru dojčila aj vo vyššom veku (nevedno celkom presne, či už prestala), ale tiež aj pre to, že 7-ročná Chanel stále spáva v rodičovskej posteli. 

 

 

 

Pred pár dňami sa konal v New Yorku Fashion Week, kde sa v úlohe malej modelky predstavila aj Chanel. Ako vidno na záberoch zo šou, maximálne si to užívala a sebavedomé úsmevy rozdávala na všetky strany. 

 

 

 

Práve úsmev malej slečny viedol "odborníkov na všetko" k tomu, aby začali vo veľkom kritizovať jej zuby. „To dievča by určite malo začať nosiť zubný strojček. Rodičom vôbec nevadí, aké má zuby?” znejú vybrané z komentárov. Mama Coco však nelenila a pridala aj svoju reakciu. Na nenávistné poznámky a hejty je celkom zvyknutá. „Ty hlupák, veď jej ešte rastú!” odpísala jednému z kritikov. 


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia