OBROVSKÝ STRACH tehotnej moderátorky: Po dvoch potratoch opísala chvíle hrôzy!

OBROVSKÝ STRACH tehotnej moderátorky:
Zdroj: pixabay.com
2023-09-18 07:00:00 |

Cesta za vytúženým dieťatkom je v niektorých prípadoch poriadne náročná! Svoje o tom vie aj česká moderátorka Lucie Ptáčková, ktorá sa aktuálne pýši krásnym guľatým bruškom. Priateľom a fanúšikom sa však v uplynulých dňoch zverila, akými náročnými chvíľami si prešla.

Lucie Ptáčková je sympatická moderátorka, ktorá v susednom Česku moderuje na stanici CNN Prima News. Koncom augusta oznámila svetu krásnu správu. A to, že pod srdcom nosí "vymodleného mini ptáčka", ktorý by mal prísť na svet v zime. Lucie pri tej príležitosti otvorene opísala, čím všetkým si spolu s partnerom na ceste za vytúženým dieťatkom prešli. 

Známa blondínka prekonala dva potraty, podstúpila 3 operácie a spoločne s partnerom navštívili dve kliniky reprodukčnej medicíny. Túto tému sa podľa vlastných slov rozhodla otvoriť pre to, lebo zistili, že na ceste za vytúženým dieťatkom nie sú sami. 

Sympatická moderátorka pred pár dňami opísala aj chvíle, ktorými si v uplynulých mesiacoch prešla. „Dlho som tomu zázraku vo mne nedokázala povedať inak, než plod. Keď sme na konci mája išli v noci na pohotovosť, krv bola na zemi a rozospatý doktor zakázal Dominikovi ísť do ordinácie a mne na kresle podráždene poradil, nech sa prestanem klepať, lebo ma nevyšetrí, neverila som, že tam stále bude,” zaspomínala Lucie si na momenty plné strachu a obáv. „Keď sme sa strachovali, čo bude zle tentokrát, hematóm nám nenapadol, lebo sme nevedeli, že niečo také existuje,” dodala. 

Blondínka od tej chvíle neprestávala googliť a sledovať rôzne štatistiky. Od nervov nespala, Na každej jednej kontrole sa lekárov stále pýtala len to, že či jej bábätko žije. „Žil, rástol a naberal a sile. Z neurčitej fazuľky to zrazu vyzeralo ako malý človek, ktorý po mesiaci ten neistý boj vyhral. A zvyšok leta bol krásny, hlavne keď som prestala googliť, čo všetko sa môže ešte pos*ať. Je to zázrak,” uzavrela budúca mamička. 

 


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia