Promi tehuľka (41) ohúrila v spoločnosti: Všetkým ukázala bruško... Dieťa porodí 26-ročnému zajačikovi!

Sienna Miller
Sienna Miller
Zdroj: SITA
2023-09-16 07:00:00 |

Celá priam žiari! Herečka Sienna Miller svetu len nedávno oznámila, že pod srdcom nosí svoje druhé dieťatko. Jeho otcom je blondínkin aktuálny partner - Oli Green, ktorý je od nej výrazne mladší. V uplynulých dňoch sa tehotná umelkyňa ukázal v spoločnosti a vyzerala fantasticky.

Sienna Miller je krásna žena a na atraktivite jej rozhodne neubralo ani tehotenstvo, ktoré niektoré ženy vie poriadne potrápiť. Dokázala to aj keď zavítala na párty magazínu Vogue, ktorá sa konala počas londýnskeho týždňa módy. 

Slávna herečka mala dokonale upravenú vizáž, na sebe zaujímavú módnu kreáciu, v ktorej vyniklo jej guľaté bruško a na nohách jej nechýbali topánky na opätkoch. Prítomným fotografom ochotne pózovala a s láskou si hladila bruško, v ktorom rastie jej druhé dieťa. 

 

Sienna už má dcéru Marlowe (11), ktorej otcom je herec Tom Sturridge. S aktuálnym partnerom Oliem je spájaná od začiatku roka 2022, keď sa spoločne objavili v uliciach New Yorku. Mladík sa tiež venuje herectvu a popri tom modelingu. Výraznejší vekový rozdiel dvojica nerieši. 

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia