NÁROČNÉ CHVÍLE krásnej Čírovej: Synček odmieta škôlku... Dôvod vás dostane!

Mária Čírová
Mária Čírová
Zdroj: Ján Zemiar
2023-09-09 07:00:00 |

Riešim to isté, čo vy! Aj takýmto slovami sa v uplynulých dňoch prihovorila speváčka Mária Čírová svojim fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Tam sa podelila o svoju skúsenosť s najmladším synčekom Rubenom, ktorý príliš nechce chodiť do škôlky.

Máme za sebou prvý týždeň nového školského roka a nejedna mamička musela bojovať s tým, že jej ratolesti nechcú ráno vstávať, že chcú ešte prázdniny, že ich to v škole nebaví, alebo že oni nechcú byť v škôlke, ale doma s maminkou...

Svoje o tom vie aj speváčka Mária Čirová, ktorá je trojnásobnou mamičkou. Kým staršie ratolesti - piatačka Zoe a ôsmak Hugo bez problémov nabehli do školy, najmladší Rubenko, ktorý začal chodiť do škôlky, s týmito zmenami nie je príliš stotožnený. 

 

 

Ako speváčka na sociálnej sieti Instgram prezradila, s adaptačným procesom začali v posledný týždeň prázdnin. Celé leto ako rodina dbali na to, aby bol Rubenko na škôlku pripravený. Hovorili mu o tom, ako v škôlke bude úžasne a že si nájde nových kamarátov. Aj táto dôsledná príprava mala za následok, že prvé chvíle v škôlke hravo zvládol s úsmevom na tvári. 

Keď však mal ísť do škôlky druhýkrát, sizuácia bola úplne iná. „Pýtal sa, že na čo tam ide, veď on tam už bol,” prezradila s menším pobavením Mária. Tá toto video nahrala, lebo sa jej mnohé mamičky pýtali, ako jej synček zvládol adaptáciu. „Chcem byť úprimná a povedať vám že v tom nie ste sami. Bolo to veľmi problematické ráno. Držal ma za nohu a že on nikam nejde, že bude doma s maminkou,” priznala.  

 

Ako mnohé iné mamičky, tak aj speváčka skúša na svoj poklad rôzne finty a uzavrela s Rubenkom špeciálnu dohodu. Výsledok bol ten, že v prvý oficiálny deň školského roka išiel do škôlky opäť vytešený, s čím sa pochválila aj na svojom Instagram-e. „Rovno sme to zakríkli a odvtedy riešime, že maminka, ja chcem ísť s tebou domov a slzičky,” uzavrela Čírová.

 

 

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia