Známa slovenská influencerka sa stala MATKOU v 37 rokoch: TAKTO sa jej podarilo VYVOLAŤ pôrod

Známa slovenská influencerka sa
Zuzana Žilinčíková
Zdroj: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a
2023-09-05 15:00:00 |

Známa slovenská influencerka Zuzanita sa pred pár dňami stala matkou. Vo svojich 37 rokoch sa teší z príchodu dlho očakávanej dcérky. Na svojom profile dokonca prezradila babské tipy, vďaka ktorým sa jej podarilo vyvolať pôrod.

Zuzana Žilinčíková, známa skôr ako Zuzanita, sa preslávila účinkovaním v reality šou Take Me Out, ale objavila sa aj v Bez servítky. Na Instagrame je ale veľmi obľúbená, pretože ju sleduje viac ako 99-tisíc ľudí. Tých pravidelne informovala o tom, ako prebieha jej tehotenstvo.

Keď pred pár mesiacmi oznámila, že pod srdcom nosí dieťatko, určite mnohých prekvapila, keďže už má 37 rokov, čo je podľa mnohých netradičný vek na príchod prvého bábätka. Navyše očakávali skôr svadbu ako pôrod. Dokonca ani ona sama to veľmi nečakala. 

Tehotenstvo Zuzanita neplánovala

"Svadba nebude, nakoľko sa v dátume našej plánovanej svadby nezmestím do šiat..ČAKÁME BÁBÄTKO! Prišlo to nečakane, no o to viacej sa tešíme na naše spoločné umelecké dielo🤭 V živote, keď si niečo plánujete,tak vám to sám život zariadi tak, aby sa vaše plány skomplikovali..nemám moc rada nečakané prekvapenia,ale toto je to najkrajšie prekvapenie, čo sa nám mohlo stať..BUDEME RODIČMI. V živote muža a ženy neexistuje magickejší okamih ako chvíľa, keď sa stanú otcom a matkou," napísala Zuzanita v marci. 

 

Babské rady na vyvolanie pôrodu

Zuzana sa netajila tým, že čaká dievčatko, na ktoré sa veľmi obaja tešili. V stredu na svojom profile zverejnila príbeh, v ktorom prezradila, že už mala prvé kontrakcie a následne sa rozhovorila aj o tom, že sa sama snažila robiť všetko pre to, aby sa pôrod spustil. Vyskúšala dokonca aj pár babských trikov, medzi ktorými boli napríklad dlhé prechádzky, aktívny pohyb namiesto ničnerobenia, teplý kúpeľ, ľahšia strava na prečistenie spolu s množstvom vypitej vody, ale aj taký sex s partnerom

 

Už sa tešia zo svojej dcérky

Vyzerá to tak, že tieto babské rady naozaj zafungovali, pretože dieťatko sa vypýtalo na svet rovno v stredu. S touto radostnou správou sa na svojom Instagrame pochválil hrdý otecko. „Predstavujeme vám našu krásnu dcérku AURORU. Narodila sa 30.08.2023 o 22:19 hod, váha 3 980g a 52 cm,“ napísal vo svojom príbehu.

V nedeľu sa fanúšikom prihovorila aj Zuzanita, ktorá sa pochválila, že ich čaká cesta domov, z čoho môžeme usúdiť, že je všetko v najlepšom poriadku. Rodičom blahoželáme a prajeme veľa zdravia a radostných momentov. 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/Andrea Šípošová
Zdroj: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia