FOTKA Kristíny Tormovej v plavkách pobúrila ľudí: Je to NECHUTNÉ, píšu jej!

Kristína Tormová
Kristína Tormová
Zdroj: Ján Zemiar
2023-08-27 07:00:00 |

Zrejme ani len netušila, čo tou fotkou spôsobí... Herečka a spisovateľka Kristína Tromová má na sociálnej sieti Instagram viac ako 140-tisíc followerov. S nimi sa pravidelne delí o rôzne názory, zaujímavé myšlienky, či rôzne fotky. V uplynulých dňoch tam zverejnila záber v plavkách, ktorým vyvolala hotové šialenstvo.

„Autoportrét z kempových záchodov, alebo lepšie to už nebude,” takýto popis dala Kristína Tormová k fotke v plavkách. Herečka a spisovateľka, ktorá je matkou 10-ročných dvojičiek a 4-ročného synčeka, ale zrejme ani len netušila, čo tento obyčajný záber spôsobí. 

 

 

Poniektorí jedinci jej totiž začali vypisovať, že túto fotku nemala zverejňovať. Ozvala sa jej napríklad aj žena, ktorá by jej rada pomohla s postavičkou, aby ju mala krásnu. „Mala by si so sebou niečo urobiť, kým nebude neskoro,” napísala jej v správe istá followerka. 

Kristína túto konverzáciu zverejnila. A rovnako tak aj komentár istej Etely, ktorá svojimi slovami mnohých šokovala. „Milá pani Tormová, netreba vždy a za každú cenu robiť foto. Je to nechutné a nemyslím si, že ľudia sú zvedaví na vás. Obťažuje to. Nabudúce sa vykaďte a nezabudnite to zavesiť na internet. Trochu sebareflexie by nezaškodilo,“ napísala spomínaná pani, ktorej Tormová neváhala odpísať. „Na fotke nie je nič nechutné, naopak povzbudila mnoho žien, páči sa 4 686 ľuďom, zaujala 93-tisíc ľudí. Stolicu si veru fotiť nebudem, to sa mi nepáči. Každopádne je zaujímavé, že vás niečo také napadne. Proti gustu žiaden dišputát,” napísala okrem iného. 

Pár dní na to pridala Kristína ďalšie zábery, pri ktorých poďakovala za slová podpory a pridala aj odkaz pre hejterov. 

 

 


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia