Slávneho herca vzali do parády jeho dcéry: Chudáčik! Syn by mu toto nikdy neurobil

Chris Pratt
Chris Pratt
Zdroj: SITA
2023-08-26 07:00:00 |

Ak ti dcéra povie, že budeš princezná, tak budeš jednoducho princezná... Svoje o tom vie aj slávny herec Chris Pratt, ktorý je trojnásobným otcom. O radosti a starosti sa s fanúšikmi delí aj prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde v týchto dňoch zverejnil ozaj zaujímavé fotky.

Chris Pratt je slávnym hercom, ktorý získal popularitu účinkovaním v rôznych známych počinoch. Spomenúť možno napríklad filmy Jurský svet a Strážcovia Galaxie. Okrem kariéry však pútal pozornosť aj vďaka svojmu súkromiu. Jeho prvou manželkou bola herečka Anna Faris, s ktorou majú synčeka Jacka (10). 

 

Od roku 2019 sa oženil s dcérou legendárneho Arnolda Schwarzeneggra - Katherine, s ktorou majú dve dcérky - Lylu (2) a Eloise (1).

Ako vidno, slávny otecko sa malým princezničkám naplno venuje. A očividne nemá problém dovoliť im, nech si s ním robia, čo len chcú. Dôkazom sú zábery, ktoré Chris v týchto dňoch zverejnil na sociálnej sieti Instagram. 

Herec na nich pózuje s nalakovanými nechtami a tvárou ozdobenou farebnými kamienkami a perličkami. „Jediné, čo k tomu poviem, je, že Jack by mi toto nikdy neurobil,” napísal k záberom slávny otecko, ktorý pobavil svojich priateľov aj fanúšikov. 

 

FOTO: Kliknutím na šípky sa vám zobrazí ďalší záber. 


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia