Dcérka krásnej Adriany Sklenaříkovej oslávila narodeniny: Pozrite, aká je rozkošná!

Adriana Sklenaříková
Adriana Sklenaříková
Zdroj: SITA
2023-08-25 07:00:00 |

Rastie z nej rovnaká krásavica, akou je jej slávna mama! Hoci manželstvo Adriany Sklenaříkovej a pracháča Arama Ohaniana stroskotalo, vzišla z neho dcéra Ninka, ktorá nedávno oslávila svoje 5. narodeniny.

Úspešná a svetovo známa modelka Adriana Sklenaříková sa nikdy netajila tým, že cesta za vytúženým potomkom nebola jednoduchá. Rodáčka z Brezna podstúpila umelé oplodnenie, istý čas spoločne s vtedajším manželom Aramom Ohanianom zvažovali dokonca adopciu. 19. august 2018 je však dňom, kedy sa ich veľký sen stak skutočnosťou a narodila sa im dcérka Nina. 

Pri príležitosti jej nedávnych narodenín sa pyšný tatko pochválil na sociálnej sieti Instagram ich spoločnou fotkou. Pridal aj odkaz so slovami: „Všetko najlepšie, život môj. Ľúbim ťa.”

 

 

Kým krásna Slovenka dáva na spomínanú sociálnu sieť najmä pracovné zábery, Aram sa svetu bežne zvykne pochváliť s fotkou ich princezničky, vďaka ktorej panujú medzi nimi aj po rozvode dobré vzťahy. „Láska nikdy nezhasne! Dal si mi najkrajší poklad - našu Ninu. Navždy zostaneš môj poklad,” aj takýmito slovami Adriana ďakovala svojmu dnes už exmanželovi, keď pred pár rokmi oznámili svetu svoj rozchod. 

 

 

 


Autor: © Zoznam/zuz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia