Najsexi markizácky otecko sa hral so synom: VIDEO vám vyčarí úsmev na tvári!

Adam Bardy
Adam Bardy
Zdroj: Ján Zemiar
2023-08-24 19:00:00 |

Toto nemá chybu! Nakrúcanie markizáckeho seriálu Mama na prenájom je v plnom prúde. A tak nečudo, že jedna z hlavných hviezd seriálu - Adam Bardy, nemá veľa času nazvyš. Fešný otecko sa ale popri tom usiluje venovať aj synčekovi. Avšak...

Herec a model Adam Bardy spoločne s atraktívnou manželkou Bibianou, ktorá sa tiež venuje modelingu, tvoria jeden z najkrajších párov nášho šoubiznisu. V októbri 2021 sa im narodil synček, ktorému dali meno Alan. Sympatický svalnáč sa vo viacerých rozhovoroch netajil tým, že keď krátko po pôrode držal svoj poklad v náručí, neubránil sa slzám. 

Rozkošný chlapček rastie ako z vody a je vo veku, keď sa jeho rodičia pri ňom nepochybne zapotia. Adam je síce pracovne dosť vyťažený, avšak o spoločné chvíľky so svojou rodinkou nechce prísť. A tak vyžíva každú voľnú chvíľku, aby bol s nimi. 

Aj nedávno si medzi nakrúcaním odbehol domov, aby sa s Alankom pohral. Únava však bola silnejšia a tatko počas hry zaspal. Bibiana to všetko natočila na mobil a o úsmevné video sa podelila so svojimi followermi. 

Počas driemania boli Bardymu oporou dva prsty, ktorými sa pridržiaval stola. „Máš šťastie, že moja tolerantnosť je minimálne tak silná, ako tvoje dva prsty počas spánku na stole,” napísala k tomu krásna Bibiana, ktorá je svojmu partnerovi veľkou oporou. 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/zuz

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia