Dominika Cibulková ukázala DCÉRKU v plnej kráse: Fanúšikom neunikol TENTO jeden detail

Dominika Cibulková ukázala DCÉRKU
Zdroj: Instagram/domicibulkova
2023-08-25 11:00:00 |

Dominika Cibulková si momentálne užíva nádherné obdobie. Naplno sa totiž venuje svojej krásnej rodinke, ktorú nemá problém zverejniť aj na svojom profile. Naposledy ukázala v plnej kráse svoju dcérku Ninku a komentáre ľudí na seba nenechali dlho čakať.

Dominiku Cibulkovú na Instagrame sleduje viac ako 481-tisíc ľudí. Jej posledný príspevok si vyslúžil vyše 10-tisíc lajkov a niet sa čomu čudovať. Ukázal svoju Ninu v plnej kráse. "Voláme ju naša "smejura". A pamätáte sa, keď som sa vás pýtala, že na koho sa vám podobá a že ja v tom mám jasno? Tak zatiaľ je to tatíkov klon podľa mňa, dokonca až taký, že občas jej poviem Miška (joke)," zverila sa Domča svojim fanúšikom. 

A tí s ňou museli hneď aj súhlasiť. "Už dlho som nevidela bábätko, ktoré by sa tak mega podobalo na ocka, úplná čistá kópia," napísala jedna komentujúca. Viacerí sa zhodli v tom, že maličká je celý tato.

 

Speváčka Tina zase upriamila pozornosť na jej pekné meno. "Nina Navara je tak krásne slovná spojenie, že by som to nosila na mikine aj kabelke.. a dačo mi hovorí, že aj budem," napísala pod fotku, čím možno nepriamo odhalila aj Dominikine ďalšie plány. Žeby chystala nejakú novú kolekciu oblečenia a doplnkov? 

Aj Jakubko sa podobá na ocka

Viacerí v komentároch poznamenali aj to, že na ocka sa podobá aj ich 3-ročný synček Jakubko. A my musíme len a len súhlasiť. Obe detičky sú naozaj krásne a Dominika s manželom Michalom musia byť nesmierne hrdí rodičia. 


Autor: © Zoznam/Andrea Šípošová
Zdroj: Instagram/domicibulkova

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia