Tehotenstvo v obrazoch: Tip na výborný darček

Tehotenstvo v obrazoch: Tip2018-12-17 14:30:15 |

„Dieťa je zázrak. Je tou najlepšou investíciou, akú môžete v živote urobiť,“ hovorí autor úžasnej knihy MUDr. Michal Holáň.

Hľadáte darček pod stromček pre nastávajúcu maminu? Tehotenstvo je v živote ženy výnimočné a nezabudnuteľné obdobie. Na náročnej deväťmesačnej ceste k vytúženému dieťatku jej ako užitočný sprievodca môže poslúžiť nevšedná knižná publikácia Tehotenstvo v obrazoch. Hlavným autorom a zároveň garantom knihy je MUDr. Michal Holáň, významný slovenský prenatálny kardiológ.

Okrem odborných znalostí poskytol aj unikátnu obrazovú dokumentáciu z ultrazvukových vyšetrení, ktorá detailne zachytáva jednotlivé etapy vývoja dieťaťa. Do publikácie prispeli svojimi skúsenosťami aj ďalší renomovaní slovenskí odborníci z oblasti gynekológie a pediatrie. Budúca mamička sa v knihe dozvie, ako sa bábätko vyvíja a čo už dokáže, aké vyšetrenia ju čakajú, čo sa deje s jej telom a mnoho ďalších užitočných informácií o období pred a po pôrode. 

Výnimočná kniha pre výnimočné obdobie v živote ženy

Tehotné ženy majú v súčasnosti vďaka modernej technike čoraz so­fistikovanejšie možnosti presvedčiť sa, že všetko prebieha tak, ako má. Aj vďaka jedinečným ultrazvukovým snímkam Michala Holáňa v novej kniheTehotenstvo v obrazoch má budúca mamička úžasnú príležitosť kedykoľvek si pozrieť, ako v jednotlivých týždňoch tehotenstva dieťatko asi vyzerá, aké je veľké, ako môže mať uložené ruky či nohy, aké grimasy už dokáže urobiť... Knihu dopĺňajú aj informácie o pôrode, šestonedelí a dojčení, o odporúčanej pohybovej aktivite, kozmetike a strave v tehotenstve, ako aj o starostlivosti o novorodenca. Publikáciu ocenia nielen tehotné ženy, ale aj študenti medicíny či začínajúci lekári. 

Kniha Tehotenstvo v obrazoch vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri. Viac na www.fortunalibri.sk.

O hlavnom autorovi

MUDr. Michal Holáň je významný slovenský lekár, v súčasnosti pracuje v prenatálnom centre ProCare, vo funkcii primára centra. Súčasne pôsobí ako odborný garant polikliniky ProSanus - Centrál ProCare v Bratislave. Okrem LF UK v Bratislave študoval aj na Lekárskej fakulte vo Viedni odbor pediatrická kardiológia. Absolvoval mnohé kurzy a školenia v zahraničí a je členom viacerých profesijných spoločností. Dlhodobo  pôsobil ako odborný asistent ILF v rámci odboru pediatrickej kardiológie a v odbore gynekológie. Je zakladateľ a bol dlhoročným správcom Nadácie detského kardiocentra. Má bohatú prednáškovú a publikačnú činnosť na Slovensku i v zahraničí.

Mohlo by vás tiež zaujať:

Neboli tehotné a predsa sú šťastnými mamami

Toto je vraj ideálny vekový rozdiel medzi súrodencami


Zdroj: az

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia