Popraskaná potlač? Vyskúšajte tento internetový HIT a tričko bude vyzerať ako NOVÉ!

Popraskaná potlač? Vyskúšajte tento
Zdroj: Instagram/nutelindochka
2024-07-01 11:00:00 |

Deti oblečenie s obrázkami milujú. No každý rodič vie, že časom a hlavne praním sa potlač môže zničiť. Ak máte doma kúsky, ktoré už nevyzerajú najlepšie, skúste im dať druhú šancu.

Sociálne siete vedia často ponúknuť nielen dokonalé obrázky rodinného šťastia, reklamy na produkty od výmyslu sveta či zábavné videá, ale aj praktické rady a triky, ktoré dokážu náš každodenný život perfektne vylepšiť.

Aj vy ste možno zahliadli “vylepšovák” na popraskanú potlač na tričku. A ak ste ho nevyskúšali, slovenská influencerka Linda Mlynčárová alias Nutelindochka to spravila za vás. Pôvodnú radu s odlakovačom však ešte “vypimpovala”.

,,Tento trik som videla na Tiktoku, tak si hovorím, že to musím vyskúšať! Ella toto mačičkové tričko miluje a je absolútne nešťastná, že sa mačička “pokazila”, tak ak by bola šanca na záchranu, stálo za to to vyskúšať,” napísala k videu mamička 2-ročnej dcérky. Aby bolo vidno väčší rozdiel, spravila len spodok potlače.

,,A wow, som zvedavá, koľko to reálne vydrží, ale momentálne je dieťa spokojné, tak na ničom inom nezáleží,” uviedla ryšavka, ktorá doplnila aj celý postup. Tu je!

1. Vezmite si tričko a nájdite podklad, ktorý nemá problém s odlakovačom

2. Potrebujete acetónový odlakovač - zo skúsenosti hovorím, že sa nebojte ho dať viac a dlhšie pridržať, nech sa to poriadne rozleptá

3. Papier na pečenie, žehlička s vypnutým naparovaním a zažehliť poriadne váš výtvor

4. Tadá

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/nutelindochka

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia