ŠOK počas návštevy safari parku: 2-ročné dievčatko skončilo v papuli veľkého zvieraťa! ZASTAVÍ sa vám srdce!

ŠOK počas návštevy safari
Zdroj: Depositphotos.com
2024-06-21 19:00:00 |

Väčšina detí zvieratká miluje už od útleho veku, a tak návšteva zoo či zvieracích parkov môže predstavovať príjemne strávený čas s rodinou. V takýchto zariadeniach nikto nečaká, že by sa zvieratá mohli “odtrhnúť z reťaze”, no stať sa to predsa len môže.

Rodina 2-ročnej Paisley Toten zažila v texaskom safari parku doslova horor. Príjemné kochanie sa okolitej prírody a obdivovanie majestátnych zvierat z otvoreného džípu sa zmenilo na chvíle ako vystrihnuté zo zlého filmu.

Ako píše mirror.co.uk, keď vozidlo prechádzalo okolo voľne pohybujúcich sa zvierat, pristavilo sa pri žirafe, aby ju malé dievčatko nakŕmilo. Obrovská krásavica sa k dieťaťu priblížila a začala ju oňuchávať, na čom sa smiala aj samotná mama. Vzápätí však zubami dievčatko chytila za tričko a zdvihla do vzduchu. Keďže mamička si stretnutie so žirafou natáčala, strašidelné sekundy sú zaznamenané aj na videu. 

Všetko, našťastie, dobre dopadlo a Paisley žirafa vrátila naspäť bez toho, aby vydala čo i len hlások. Zato jej rodičia a ostatní prítomní boli v takom šoku, že ani nedýchali.  ,,Ale mne sa zastavilo srdce," opísal svoje pocity Jason Toten, otecko malej hrdinky, ktorá za svoju statočnosť dostala plyšovú žirafu.

Aby sa predišlo ďalším možným nepríjemným situáciám so zvieratami, majitelia parku prijali špeciálne opatrenia. 

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Mirror

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia