FOTO Nabíjanie telefónu stálo 16-ročného chlapca takmer ŽIVOT! Na toto si dávajte POZOR

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: gettyimages.com
2024-05-20 19:00:00 |

Rozrušená mama tvrdí, že jej dospievajúci syn takmer zomrel. Retiazka s krížikom ho skoro zabila elektrickým prúdom pri šialenom incidente.

Matka sa zobudila v noci 30. apríla, keď začula prenikavý krik z vedľajšej izby svojho syna. Matka šiestich detí išla skontrolovať svojho syna Raycea. Ten sa objavil na chodbe s  popáleninami na krku, ako uviedol portál mirror.co.uk.

Iba 16-ročný mladík povedal svojej mame, že ho skoro zabil elektrický prúd jeho vlastným náhrdelníkom po tom, čo sa retiazka dostala do kontaktu s odhaleným hrotom zástrčky. Rayceov krk a kľúčna kosť boli spálené na čierno s odtlačkom jeho retiazky. Tá bola vypálená do kože.

Potom, čo si strhol retiazku z krku, kríž a náhrdelník zanechali v Rayceovom matraci zhorenú trojpalcovú dieru. Tínedžera previezli na oddelenie popálenín v Integris Baptist Medical Center v Oklahoma City v Oklahome. Bol prijatý na jednotku intenzívnej starostlivosti, kde mu ošetrili zranenia.

Mama vyzýva ľudí, aby zostali ostražití, pokiaľ ide o elektrické káble, drôty a zástrčky. Dodala: "Bola to normálna noc a my sme spali len asi hodinu, keď sme napoly počuli hluk, a potom sme počuli krik z Rayceovej izby. Mysleli sme si, že možno hrá videohru a je frustrovaný."

Incident, ktorý stal mladíkovi, sa môže stať hocikomu. "Syn bol v posteli, prevalil sa, aby si spravil pohodlie, keď počul, že niečo spadlo z postele. Povedal, že sa chcel uistiť, že sa mu telefón stále nabíja, aby mu na druhý deň zazvonil budík do školy. Vyklonil sa z postele, a keď to urobil, krížik sa dotkol hrotov zástrčky predlžovacieho kábla, ktoré boli sotva odkryté. Počas celého incidentu bol úplne pri vedomí a bol si vedomý toho, že bol zasiahnutý elektrickým prúdom," uviedla matka. Popáleniny má aj na rukách z pokusu roztrhnúť retiazku okolo krku. Počas zásahu elektrickým prúdom to privarilo časť jeho retiazky k nabíjačke a krížik sa zatavil cez plachty do jeho postele.


Autor: © Zoznam/AJ

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia