Päťmesačné dieťa utrpelo zástavu srdca v zábavnom parku: Podozrivú polícia PREPUSTILA na kauciu!

Päťmesačné dieťa utrpelo zástavu
Zdroj: Foto: Thinkstock.com
2024-05-11 19:00:00 |

Bábätko utrpelo zástavu srdca v zábavnom parku a po znepokojujúcom incidente bolo prevezené do nemocnice v kritickom stave.

Žena bola zatknutá po tom, čo päťmesačné dieťa utrpelo zástavu srdca na obľúbenej atrakcii v Spojenom kráľovstve. Chlapček dostal v zábavnom parku Legoland zdravotné komplikácie, pričom prvá pomoc mu bola poskytnutá priamo na mieste až do príchodu záchrannej služby. Následne ho previezli do nemocnice, kde je naďalej v kritickom stave, ako uvádza portál Tyla.com.

Nemenovaná 27-ročná žena z Withamu v Essexe bola nasledujúci deň zatknutá pre podozrenie zo zanedbania starostlivosti o dieťa s cieľom spôsobiť mu zbytočné zranenie. Po zaplatení kaucie ju ale polícia prepustila na slobodu. 

Polícia z Thames Valley potvrdila, že dieťa utrpelo zástavu srdca v v zábavnom parku Legoland. Polícia teraz žiada svedkov incidentu, aby sa prihlásili s tým, že v tejto veci začali vyšetrovanie. Nepŕijemný incident sa mal stať na plavbe loďou veliteľstva pobrežnej stráže. Legoland podporuje políciu počas vyšetrovania.

 


Autor: © Zoznam/AJ

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia