Veľký HOROSKOP na tento týždeň: Niekomu budú hviezdy priať! Ste to VY?

Veľký HOROSKOP na tento
Zdroj: gettyimages.com
2024-03-25 11:00:00 |

Mesiac marec sa pomaly, ale iste blíži k svojmu záveru a pred nami sú jeho posledné dni. Na niektoré znamenia čakajú veľmi príjemné chvíle, iné zas budú musieť byť v niektorých záležitostiach viac obozretné. Čo môžete od týchto dní očakávať práve vy?

Baran

Horoskop na tento týždeň otvára vaše narodeninové obdobie veľkým spôsobom. Všimnú si vás najmä vo vašom verejnom a pracovnom živote. Ste skutočne brilantný, plný energie, ale aj kreativity a iniciatívy, ktorá vám od prírody nikdy nechýbala. Bude ešte viac umocnená dobrými hviezdami, ktoré vás stavajú do veľkého svetla.

Býk

Tohto týždňový horoskop vám radí, aby ste si užili pár dní oddychu a využili Veľkú noc na to, aby ste prežili chvíle so svojimi najbližšími. V popredí je aj láska a náklonnosť. Vášeň a city idú v týchto dňoch ruka v ruke a oživujú dlhoročné vzťahy. Pokiaľ máte za sebou náročnejšie obdobie v oblasti citov, teraz vám budú hvezdy priať. 

Blíženci

Ak v láske stále existuje napätie kvôli viacerým nedorozumeniam, mali by ste vyzbrojiť trpezlivosťou a nerobiť drastické rozhodnutia. Venuša a Mars v opozícii vytvárajú výbušnú zmes. Tá by mohla spôsobiť, že urobíte príliš unáhlené rozhodnutia, ktoré môžete v budúcnosti ľutovať. Zatiaľ sa vrhnite do práce, ktorá sa vracia k tomu, že je veľmi dobre osvetlená hviezdami. Odložte akékoľvek objasnenia na pokojnejšie obdobie.

Rak

Hviezdy naďalej chcú, aby ste boli romantický a zamilovaný. Horoskop tiež hovorí predovšetkým o láske a dopraje vám veľa vášne. Rozlúčte sa s plachosťou a orientujte sa na príjemné emócie.  V práci napätie stúpa. Pokiaľ máte nejaké problémy, ktoré musíte vyriešiť, dajte ich do pohotovostného režimu a premýšľajte o tom až po Veľkej noci.

Lev

Hviezdy tohto týždňového horoskopu naplnia váš motor novým palivom a vy ste konečne pripravení začať pracovať na svojich cieľoch. Pôjde  predovšetkým o váš pracovný život, kde vaša charizma opäť žiari a určite nezostane bez povšimnutia.

Panna

Horoskop vás vidí tento týždeň ako hádavých, netrpezlivých, nervóznych a miestami neznesiteľných. Upokojte sa. Najmä doma vytvárate napätie a nedorozumenia a ľudia okolo vás si môžu povedať, stačilo, pokiaľ budete naďalej robiť veci ťažkými. Doprajte si relax.

Váhy

Aj vy sa môžete počas tohto týždňa cítiť nervózne, zmätene a trochu sa tápať v tme. Najmä v práci pôjde o nezhody, hádky a veľké nepríjemnosti. Je zrejmé, že si tento stres nakoniec odnesiete aj domov a môžete zatracovať tých, ktorí sú vám blízki. Využite Veľkú noc na vypnutie. Odpočívajte a zdieľajte voľný čas s ľuďmi, vďaka ktorým sa budete cítiť dobre.

Škorpión

Tento posledný marcový týždeň pre vás skutočne znamená začiatok nového obdobia a znovuzrodenia. Ako v práci, tak aj vo vašom osobnom živote môžete očakávať veľa energií. Hviezdy sú na vašej strane a tlačia vás, aby ste obnovili tú časť vášho života, ktorá sa už nezhoduje s vašimi najhlbšími túžbami. S odvahou a odhodlaním nájdete svoju cestu.

Strelec

Merkúr a Slnko spolupracujú na vašom úspechu a preto môžete očakávať nové ciele, nové výzvy, ale i  nové príležitosti.  V skutočnosti je to len začiatok sezóny, ktorá vás uvidí čoraz viac ako protagonistov. Na druhej strane stále existujú komplikácie v súkromnom živote. V láske a v rodine existujú problémy, ktoré treba vyriešiť.

Kozorožec

Hviezdy vás pozývajú, aby ste SA zintenzívnili, pokiaľ chcete opätovne rokovať o dohodách a zmluvách, najmä v práci. Ak sa necítite dostatočne odmenený za to, aký je váš skutočný prínos pre profesionálny projekt, je čas požiadať o správne uznanie. Urobte tak bezodkladne, pretože toto nebo podporuje vaše nedotknuteľné žiadosti.

Vodnár

Horoskop vám tento týždeň otvára jar v znamení vášho znovuzrodenia a obnovy. Konečne sa vaša energia a nadšenie vrátia, aby ste posunuli svoje iniciatívy, prelomili váhania, ktoré vás v poslednej dobe trochu brzdili. Teraz vám môžu dať silu ísť ďalej a pozerať sa do budúcnosti plnej nápadov a projektov.

Ryby

Vám tohto týždňový horoskop stále prináša dar lásky, vášne, porozumenia, spoluúčasti vo dvojici, ale aj šťastia pri nových stretnutiach.Očakávajte veľmi príjemné chvíle, strávené s  priateľmi a užite si spoločné radosti. Vychutnajte si zároveň tieto vzácne dary od hviezd naplno.

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/nu

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia