Naše kráľovstvo je opäť otvorené

Naše kráľovstvo je opäť
Zdroj: Slovenské ľadové kráľovstvo
2024-02-28 13:00:00 |

Poďte s nami do rozprávky a osloboďte kúzlo s veľkolepým Slovenským ľadovým kráľovstvom. Nové postavy, obsadenie, či piesne. To všetko nájdete v našom vynovenom divadelnom muzikálovom predstavení, na motív jednej z najznámejších rozprávok všetkých čias. 

Zavrite oči a nechajte sa preniesť do krajiny Arrendele. Čaká na vás príbeh dvoch sestier, Elzy a Anny, ktorých sesterská láska zachráni kráľovstvo. Cestou tohto dobrodružstva ich budú sprevádzať nerozluční kamaráti, milý a vtipný snehuliak Olaf, nebojácny a odvážny dobrodruh Kristoff, s jeho verným spoločníkom sobom Svenom. Cestu im však skríži aj princ Hans, ktorý sa pokúsi lsťou získať kráľovstvo Arrendele. Získa ho? Nuž uvidíme.

Vstupenky na Predpredaj.sk.

Vychutnajte si skvelé spevácke a herecké výkony v podaní známych slovenských hercov a spevákov. V postave Elzy v našom predstavení účinkuje muzikálová herečka Andrea Somorovská, ktorá je deťom určite dobre známa, ako originál hlas Elzy z rozprávky. V úlohe Anny sa predstavia známa speváčka a herečka Mirka Gális Partlová, v alternácii s muzikálovou speváčkou a herečkou Maťou Dolnou. V postave snehuliaka Olafa účinkuje jedinečný Marián Labuda ml., taktiež originál hlas z rozprávky. No a postavu Kristoffa a Hansa stvárňuje skvelý muzikálový spevák Dávid Árva.

Príďte si s nami zaspievať svetoznáme piesne z rozprávky, ktoré roztopia srdcia všetkých vekových kategórií. Očakávajte veľa zábavy a interakcie nielen pre deti. Na našom predstavení sa zabavia aj dospelí.  Pred každým predstavením čaká na deti maľovanie na tvár zdarma. Po predstavení fotenie s hercami.

Vstupenky na Predpredaj.sk.

Už teraz sa tešíme na jesenné turné s pokračovaním nášho predstavenia Slovenské ľadové kráľovstvo 2. Nezmeškajte preto prvú časť, a príďte si vychutnať krásne detské divadelné predstavenie. 

Tešíme sa na vás!

Vstupenky na Predpredaj.sk.

Fotogaléria


Zdroj: Slovenské ľadové kráľovstvo

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia