HNUS Matka TÝRALA svoju dcérku! Znetvorila ju, len aby na nej zarábala

Ilustračná foto
Ilustračná foto
Zdroj: Unplash
2024-02-19 19:00:00 |

V Poľsku polícia vyšetruje šokujúci prípad. Matka svoju dcéru dlhodobo týrala. Ostatným však tvrdila, že trpí kožnou chorobou, a od ľudí pýtala peniaze na jej liečbu.

Monika B. verejnosti tvrdila, že jej dcérka trpí od detstva nevyliečiteľnou kožnou chorobou. Pravda však bola úplne niekde inde.

43-ročná Poľka svojej 9-ročnej mentálne postihnutej Júlii ničila tvár a krk neznámou toxickou látkou. Pred ľuďmi hrala natoľko veľké divadlo, že bez hanby organizovala jednu finančnú zbierku za druhou, ktoré mali dievčatku pomôcť v liečbe.

So slzami v očiach pravidelne prosila o pomoc a pýtala peniaze, tvrdiac, že svoje dieťa nemôže objať bez toho, aby mu spôsobila bolesť. Nič netušiace dobré duše dojímavému príbehu uverili a okrem peňazí Julii posielali aj dary. Dobrovoľníci im dokonca kompletne zrenovovali a vybavili celý dom. Len na poslednej akcii vyzbierala Monika B. neuveriteľných 45-tisíc eur!

„Hrozná pravda o pekle, ktoré urobila zo života svojej malej dcérke, vyšla najavo len nedávno. V jednej z nemocníc, ktoré matka neustále striedala, lekári dospeli k vážnemu podozreniu, že zmeny na tele malej Júlie neboli spôsobené vážnou chorobou, ale úmyselným činom, čo bolo okamžite oznámené prokuratúre v Lubline,“ uviedol v stredu portál Fakt.pl, ktorý nazval Moniku B. matkou hrôzy. 

Podľa zistení vyšetrujúcich orgánov matka 7 rokov (od februára 2017 do januára 2024) pravidelne natierala svojej ratolesti na tvár a krk tekutú toxickú látku, ktorá jej spôsobila rôzne mimoriadne závažné poranenia kože. ,,Presné zloženie látky zisťujú odborníci,“ vysvetlila hovorkyňa lublinskej prokuratúry Agnieszka Kepková.

„Dvanásteho februára tohto roku polícia Moniku B. zadržala a súd na ňu uvalil trojmesačnú vyšetrovaciu väzbu. Za zvlášť nebezpečné fyzické a psychické týranie Júlie, ktorú neustále izolovala od ostatných ľudí, jej hrozí až 20 rokov väzenia,“ ukončila Kepková.

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: fakt.pl

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia