Veľký horoskop na tento týždeň: Čakajú na vás prekážky alebo si užijete príjemné chvíle?

Ilustračná foto
Ilustračná foto
Zdroj: Depositphotos
2024-02-12 11:00:00 |

Nový februárový týždeň so sebou prináša množstvo momentov a situácií, pri ktorých bude najlepšie zachovať si chladnú hlavu. Nastávajúce dni však prinesú viacerým tiež veľa lásky, ktorú by nemali zabúdať venovať aj samým sebe. Čo praje horoskop práve vášmu znameniu?

Baran

Tento nový pohyb oblohy odľahčuje všetky vaše obavy z budúcnosti, ktoré vás v posledných mesiacoch zaťažovali. Nové priateľstvá otvoria aj nové perspektívy, nové obzory a nové príležitosti. Buďte pripravení privítať každú novú vec s otvorenou mysľou a srdcom.

Býk

V poslednej dobe ste trochu viac v pohotovosti. Horoskop tohto týždňa vás pozýva k trpezlivosti. V nasledujúcich dňoch by ste mohli naraziť na prekážky vo vašej kariére. Možno absolvujete skúšku alebo budete musieť čeliť dôležitému pohovoru, ktorý si vyžaduje veľa tvrdej práce.

Blíženci

Pre vás hviezdy vidia v najbližších dňoch veľa zaujímavých situácií. Konečne prichádzajú aj dlho očakávané správy. To, čo vám v tejto dobe prinesie viac šťastia do života, je rozšírenie obzorov. Cestujte, choďte von a hľadajte kontakty s novými ľuďmi. 

Rak

Horoskop na nový februárový týždeň prináša dobré správy. Nájdite si čas, aby ste si ujasnili situácie, ktoré vás už nejaký čas znepokojujú. Začnete omnoho viac chápať, čo máte robiť. Pripravte sa konať s presvedčením. Odomkne to problémy, o ktorých ste si mysleli, že sú zložité a nedajú sa riešiť.

Lev

Tohto týždňový horoskop vás pozýva priamo riešiť situácie, ktoré vo vás vyvolávajú obavy či napätie. Platí to najmä v práci. Je tu niečo, čo si treba urgentne vyjasniť s kolegami, zákazníkmi, dodávateľmi či nadriadenými. Ak sa vyskytnú problémy, ktoré si vyžadujú objasnenie, urobte tak a vyjadrite svoj názor. 

Panna

S jarným upratovaním začínate skoro. V tejto chvíli cítite potrebu urobiť poriadok vo svojom živote, ale predovšetkým v pracovnej oblasti, kde ste boli veľmi veľkorysý. Horoskop odporúča, aby ste spomelili tempo, nikam sa neponáhľali a venovali svoj čas a energiu vlastnej pohode.

Váhy

Pre váš prichádzajú tento týždeň skvelé správy. Merkúr sa konečne vracia do pozitívnej pozície a dáva vám kreativitu, silu predstavivosti, ale aj autoritu. To vám umožní priamo čeliť situáciám, ktoré ste príliš dlho trpeli, aby ste mohli žiť pokojne. Je to začiatok obnovy, ktorá bude zahŕňať mnohé časti vášho života, nielen profesionálne, ale aj na rodinnej a emocionálnej úrovni.

Škorpión

V láske sa situácia vyvíja naozaj veľmi dobre a to vďaka sladkej Venuši v Rybách. Uspokojenie vo vašom súkromnom živote skutočne napĺňa vášho ducha a do vášho vzťahu investujete svoje sily. Využite tento tranzit naplno vo svoj prospech.

Strelec

 Mars vás naďalej drží pod tlakom, ale teraz, keď prichádza oslobodzujúci Merkúr, budete sa snažiť udržať si neutralitu, aby ste žili pokojne. Táto pasáž vám dáva silu hovoriť jasne a priamo, bez toho, aby ste sa skrývali za potrebou diplomatických odpovedí, čo pre vás znamená odriekanie a frustráciu. Platí to ako v súkromí, tak aj v práci. 

Kozorožec

Vy sa tento týždeň budete zapájať do záležitostí, ktoré sa týkajú vašich peňazí, materiálneho a finančného rastu. Tieto dni sú vzácne na zasiatie niečoho, čo budete môcť čoskoro zožať. Môžete byť zatiahnutí do náročného vyjednávania, ktoré vás oberá o čas a energiu. Nevzdávajte sa a dajte si záležať na každom detaile, pretože je tu veľká šanca na úspech.

Vodnár

Pre vás Merkúr znamená jasnosť a víťazné nápady. Aj keď ich ostatní nepochopia, z dlhodobého hľadiska ukážu ako úspešné. Je to tiež skvelý čas ukázať sa a ponoriť do nových iniciatív. Každý nový kontakt a zoznámenie môže priniesť novú príležitosť, preto treba byť otvorený všetkým možnostiam.

Ryby

Hviezda lásky naďalej osvetľuje vaše dni a je to chvíľa, ktorú si musíte užiť naplno, no tiež vybojovať si čas a priestor pre romantiku, intimitu a náklonnosť. Počas tohto momentu by bolo dobré nájsť si čas tiež pre seba, pre svoje najhlbšie potreby a znížiť svoje pracovné zaťaženie. Bolo v poslednom čase značné a pociťujete to práve v tomto období. 

Fotogaléria

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia