ŠOKUJÚCE Žena sa vydala za handrovú bábiku, majú spolu tri deti: Jej slová vás zaskočia!

Meirivone Rocha Moraes s
Meirivone Rocha Moraes s rodinou
Zdroj: Instagram/meirivone_santinha
2024-02-09 15:00:00 |

Určite ste už počuli o rôznych bizarných vzťahoch. Na vrchole rebríčka ale rozhodne stojí Meirivone Rocha Moraes, ktorá svoj život zasvätila handrovým bábikám. Tie vníma doslova ako rodinných príslušníkov.

Mať za manžela handrovú bábiku je pre väčšinu z nás asi nonsens. Pre Meirivone Rocha Moraes už roky realita, na ktorú sa vôbec nesťažuje. Nielenže sa nemusí báť, že jej Marcelo ujde za inou, ale je vraj aj starostlivý otec troch detí.

Aby tých bizarností nebolo málo, brunetka koncom minulého roku "porodilla" dvojičky, pričom na Instagrame sa dokonca podelila o zábery z nemocnice. Na svet ale nepriviedla skutočné deti, ale taktiež iba handrové bábiky.

Celú rodinu žena vníma tak, ako by bola z mäsa a kostí. S manželom chodí do spoločnosti, bábätká kočíkuje a tvrdí, že spolu s nimi prišlo do ich života veľa nových úloh.

Mamička býva často unavená, no so všetkým jej, našťastie, pomáha manžel, ktorý ich tri ratolesti kŕmi, kúpe či uspáva. Meirivone šokuje tiež vyjadrením, že aj Marcela trápia bežné problémy, ako sú financie a túžba zabezpečiť rodinu. Musí totiž platiť za jedlo, oblečenie, nájomné, vodu, elektrinu či lieky. Vie sa však cez to preniesť, keďže má podľa jej slov to, o čom vždy sníval. Rodinu a deti.


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagramz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia